Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. Kot Rabina. Tom 6

  • Joann Sfar
  • Timof i cisi wspólnicy
  • Kot Rabina
  • 9788366347656
  • 1 dzień + czas dostawy
Kot rabina jest w rozpaczy: jego ukochana Zlabia ??jest w ciąży... Co się stanie? Czy nadal będzie nim zainteresowana? Czy nadal będzie głaskany? Czy będzie mógł ją zobaczyć, zawsze kiedy zechce? Jakie będzie jego miejsce w tej nowej sytuacji? Czy nie powinien sobie pójść poszukać innego domu?Joann...

44.10

-10%

49.00 zł

Dodaj do schowka

Opis


Kot rabina jest w rozpaczy: jego ukochana Zlabia ??jest w ciąży... Co się stanie? Czy nadal będzie nim zainteresowana? Czy nadal będzie głaskany? Czy będzie mógł ją zobaczyć, zawsze kiedy zechce? Jakie będzie jego miejsce w tej nowej sytuacji? Czy nie powinien sobie pójść poszukać innego domu?
Joann Sfar, z radością, przybliża nam świat ?Kota Rabina? i przedstawia olśniewającą historię pełną czułości i miłości.

JOANN SFAR (ur. w Nicei w 1971 roku) to gwiazda komiksu światowego. Zadebiutował w szeregach L?Association. Pierwszy album opublikował w 1996 roku. Zajął miejsce w czołówce autorów francuskich wraz ze startem serii Donżon, którą stworzył wraz z Lewisem Trondheimem. Jego bibliografia jest bogata, rozległa i zróżnicowana. Jest w niej miejsce w zasadzie na każdy gatunek: biografię, komiks dziecięcy czy adaptacje literackie. Spośród jego dzieł wyróżniają się opowieści z uniwersum Wampira oraz Kot rabina, za którego zdobył trzy nagrody w Angouleme, i którego z powodzeniem wprowadził na wielki ekran.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną. Kot Rabina. Tom 6

Inni Klienci kupili również