(NIE) ŻENIĘ SIĘ

No tak! Kiedy opłakiwałam wizję życia jako stara panna i myślałam, że gorzej już być nie może, los postawił na mojej drodze kontrolę policyjną. Serio? Może nie jestem kierowcą idealnym, ale żeby od razu straszyć odebraniem prawa jazdy? Bez przesady! Mimo moich prób oczarowania Amadeusza poważnego i...
31,06 * 44,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 30,20 zł

Opis

No tak! Kiedy opłakiwałam wizję życia jako stara panna i myślałam, że gorzej już być nie może, los postawił na mojej drodze kontrolę policyjną. Serio? Może nie jestem kierowcą idealnym, ale żeby od razu straszyć odebraniem prawa jazdy? Bez przesady! Mimo moich prób oczarowania Amadeusza poważnego i zasadniczego policjanta skończyło się na mandacie, który mocno nadszarpnął mój i tak skromny budżet.

***

Zacząłem od rutynowej kontroli, a skończyłem w wirze szalonych zdarzeń. Jakim cudem ta ekscentryczna kobieta, która z podejrzanym uśmiechem próbowała uniknąć kary, okazała się naszą dekoratorką ślubną? W dodatku rzuciła taką cenę, że nogi się pode mną ugięły. To musi być jakiś kosmiczny żart!

Los jednak miał swoje plany, a ja byłem tylko pionkiem w jego grze. Musiałem spędzić z Różą więcej czasu, niż zakładałem. Potrafiła rozbawić mnie do łez i jednocześnie doprowadzić do szału. Coś zaczęło się zmieniać. Moje życie zyskało kolory, których wcześniej nie znałem.

***

Ta historia to prawdziwa petarda emocji. Pełna absurdalnych sytuacji oraz chwil zapierających dech w piersiach i niebezpiecznie zbliżających się do granicy szaleństwa. Sprawdź, co się stanie, gdy dzikość zetrze się z porządkiem i stabilizacją.

Czy Amadeusz odważy się zatrzymać machinę ślubnych przygotowań, nie mając pewności, czy to, co narodziło się między nim a Różą, nie jest tylko chwilowym zauroczeniem?

Szczegóły - (NIE) ŻENIĘ SIĘ

 • Autor: Nathalie K. Flower
 • Wydawnictwo Nathalie K. Flower
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2023
 • Ilość stron: 284
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367822022
 • Język: polski
 • ISBN: 9788367822022
 • EAN: 9788367822022
 • Wymiary: 135 x 205 x 19 mm

Recenzje książki (NIE) ŻENIĘ SIĘ (1)

Ocena 
Opinia użytkownika sklepu

PREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA

💙"NIE ŻENIĘ SIĘ"💙

AUTOR: NATHALIE K. FLOWER

"Byliśmy dla siebie snem – czymś, o czym najlepiej byłoby zapomnieć zaraz po przebudzeniu. To był jednak taki sen, który jeszcze śnisz, a już wiesz, że to mara, więc nie chcesz się obudzić. A gdy otwierasz oczy, usiłujesz zapamiętać każdy szczegół. Ten czas był tylko dla nas. Miał pozostać naszą słodką tajemnicą, a my postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, żeby nadrobić to, co już więcej nie będzie nam dane."

Czy wierzycie w miłość od pierwszego wejrzenia?

"(NIE) ŻENIĘ SIĘ" to komedia romantyczna, w której znajdziecie kilka wątków, lecz na pierwszym miejscu króluje wątek romantyczny.

To nie jest zwykła historia miłosna, a znacznie coś głębszego, to niczym uderzenie pioruna, który uderza prosto w serce. Początkowa relacja głównych bohaterów to istny rollercoaster zdarzeń.

Niebanalna,  piękna, bardzo życiowa i bolesna historia, która oplata lawiną emocji i dużą dawką humoru.

Autorka stworzyła cudowną historię,  która pochłonęła mnie od samego początku i ciężko było odłożyć książkę, chociaż na chwilę. Jestem zachwycona tą historią i pewna jestem, jednego ta historia zrobi furorę. Będzie zabawnie, emocjonalnie i mundurowo.

Poczucie humoru,  jakie wprowadziła, tutaj autorka jest świetnym zabiegiem, ponieważ wprowadza świeży powiew i można się odprężyć, pośmiać i dobrze bawić.

Książka, w której emocje, uczucia grają pierwsze skrzypce, jest jednakowo  bolesna jak niesłychanie piękna i zabawna. Opowiada o prawdziwym uczuciu, w którym można się otulić,  miłości, z której nie chcesz zrezygnować  i odpuścić, jednak to robisz, ponieważ nie zawsze można mieć wszystko i liczy się dobro innych.

To opowieść gdzie strzała amora uderza z taką siłą i to od pierwszego wejrzenia, sęk w tym, że bohaterowie wszystko zrobią, aby ich uczucia  względem siebie nie poszły w tym kierunku, w którym by chcieli, tylko czy im się to uda.

Historia przepełniona emocjami, uczniami, trudnymi wyborami, a  wszystko przeplatane nutką humoru.

Autorka  zaskakuje zwrotami akcji i cały czas zastanawiam się, jak postąpią bohaterowie, czy dadzą sobie szansę na coś pięknego, czy zostawią tak, jak by nic się nie stało.

Tutaj wszystko jest wyważone w punkt, dopracowane, dopieszczone w każdym detalu.

Kto zna pióro autorki, wie, że się nie zawiedzie.

Autorka ma lekki i przyjemny styl, który sprawia, że  książka mnie pochłania i wciągają bezpowrotnie. Nathalie tą historią skradła całkowicie moje serduszko.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Róży i Amadeusza, dzięki temu poznamy ich, spojrzymy ich oczami na to co przygotowało dla nich życie, wgłębimy się w ich emocje i zajrzymy, wgłąb ich duszy i razem  z nimi przeżyjemy ich rozterki, zmagania.

Bohaterowie świetnie wykreowani, wyraziści, charakterni, różnorodni, postacie z krwi i kości, tacy jak my. Bardzo ich polubiłam i podobała mi się ich walka  z samym sobą, ich uczucia,  z którymi walczyli i poświęcili własne szczęście, rozumiejąc podjęte decyzje przez drugą osobę.

Zostali tak wykreowani, że możemy odczuć realne emocje,  z jakimi się zmagali. Od samego początku czuć pomiędzy nimi było tę iskrę chemii, to coś niewyjaśnionego i to, co zdarza się tylko raz w życiu. Ich relacja rozwijała się stopniowo, podsycając tylko ich uczucia względem siebie.

Postacie drugoplanowe również dobrze wykreowane i sporo wnoszą do tej historii.

Róża i Amadeusz zaskarbili sobie moją sympatię, a z każdą kolejną przeczytaną stroną utwierdzałam się w swoim przekonaniu.

Mam nadzieję, że powstanie, kolejna część.

"Ból w sercu stawał się nie do zniesienia. Brakowało mi tchu. Musiałem się pilnować, by nie zmiażdżyć Róży – tak mocno ją ściskałem. Wokół panowała cisza, a ja w środku darłem się wniebogłosy, by dać upust kotłującym się w głowie emocjom.

W końcu zmęczenie wzięło górę. Odpłynąłem upojony zapachem ukochanej kobiety."

Róża Dzika ma trzydzieści pięć lat, prowadzi własny biznes, jest dekoratorką ślubną. Po czternastu latach  jej związek się rozpada, jedynie czego jej żal po tylu latach to wyłącznie straconego czasu.

Róża zdała sobie sprawę, że już na wszystko jest za późno na ciekawe życie, nowy związek, na dzieci.

W drodze do Kielc zostaje zatrzymana przez patrol policji, podczas kontroli  zdarza się coś, czego nie spodziewałaby się i nie marzyła w snach, to zatrzymanie zatrzęsie jej życiem w posadach. A dokładnie za sprawą starszego aspiranta Amadeusza Mocarza, od którego dostaje pokaźny mandat i prawie ful punków za przekroczenie szybkości, brak pasów i świateł.

Karma wraca, szybciej niż myślała, a jeszcze większe zaskoczenie okazało się, że starszy aspiranta okazuje się przyszłym panem młodym i jej klientem.

Znając swoją wartość, gdy nadszedł czas na wycenę, ze względu na zaistniałe okoliczności, stwierdzając, że zlecenie podwyższonego ryzyka, cenę wygórowała dwukrotnie. Powrotna droga do domu, niebezpieczne zdarzenie, które pociągnie pewne sytuacje i zbliży do siebie Róże i Amadeusza. Rozpocznie się walka pomiędzy sercem a rozsądkiem.

-Czy Róża i Amadeusz mogą liczyć na happy end?

-Czy Amadeusz zrezygnuje ze ślubu dla Róży?

-Co wygra serce czy rozum?

-Jak zakończy się ta historia?

POLECAM

DZIĘKUJĘ AUTORCE ZA ZAUFANIE I MOŻLIWOŚĆ OBJĘCIA PATRONATEM TEJ WYJĄTKOWEJ KSIĄŻKI. 💙💙💙

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>