Niegasnący Żar

Coral Sinclair – piękna, ale naiwna młoda fotografka – kilka dni po odwołaniu ślubu dostaje wiadomość o śmierci ojca. Opuszcza Anglię i płynie do Kenii, by przejąć swoje dziedzictwo – Mpingo, plantację, na której dorastała. Podczas podróży spotyka charyzmatycznego obcego mężczyznę. Czuje, że coś...
26,23 * 39,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 26,01 zł

Opis

Coral Sinclair – piękna, ale naiwna młoda fotografka – kilka dni po odwołaniu ślubu dostaje wiadomość o śmierci ojca.
Opuszcza Anglię i płynie do Kenii, by przejąć swoje dziedzictwo – Mpingo, plantację, na której dorastała.
Podczas podróży spotyka charyzmatycznego obcego mężczyznę. Czuje, że coś ich do siebie przyciąga. To doznanie jest tak silne i zagadkowe, że wywraca jej świat do góry nogami. Dopiero później Coral dowiaduje się, kim jest ten człowiek, do tego wszyscy ostrzegają ją, że nie powinna mu ufać. Rafe de Monfort, właściciel nocnego klubu i sąsiadującej z posiadłością Coral plantacji, słynie z łamania kobiecych serc, a w dodatku mówi się o jego romansie z macochą dziewczyny, który podobno mógł przyczynić się do śmierci jej ojca.
Coral nie potrafi się oprzeć urokowi Rafe`a i w egzotycznej scenerii niebezpiecznych, dzikich terenów Afryki rozkwita ich miłość. Jednak pogłoski o przeszłości mężczyzny nie dają Coral spokoju.
Jakie naprawdę są jego intencje?
Czy to możliwe, że owiany złą sławą uwodziciel poluje jedynie na jej majątek?
Czy też za każdym jego posunięciem kryje się cierpienie i jest to człowiek bardziej wrażliwy, bardziej podatny na zranienie, niż Coral mogłaby to sobie wyobrazić?

Szczegóły - Niegasnący Żar

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>