Niezdarny piracik

Oto książeczka dzięku której: - dostrzeżesz, że każdy ma jakieś zdolności; - zrozumiesz, że nigdy nie można się poddawać; - poznasz wartość prawdziwej przyjaźni i zaufania; - uwierzysz w siebie.                                             Opowieść o niezdarnym piraciku to wzruszająca historia...
10,22 * 12,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 9,41 zł

Opis

Oto książeczka dzięku której: - dostrzeżesz, że każdy ma jakieś zdolności; - zrozumiesz, że nigdy nie można się poddawać; - poznasz wartość prawdziwej przyjaźni i zaufania; - uwierzysz w siebie.                                             Opowieść o niezdarnym piraciku to wzruszająca historia leniwego i nieudolnego chłopca, który w obliczu trudnej sytuacji odkrywa swoją wartość, staje sie odważny i dostrzega, że każdy człowiek ma jakiś dar, który może wykorzystać. Jest to także opowieść o rodzinie i przyjaźni, o akceptowaniu słabości i dostrzeganiu swoich mocnych stron.

Agnieszka Wileńska jest autorem historii "Niezdarny piracik".

Publikacja pt. "Niezdarny piracik" została przypisana do sekcji "Bajki wiersze i opowiadania". Idealnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Pozytywne historyjki z morałem zapewniają dziecku doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to świetny pomysł, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie jest także doskonałym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką okładkę, co sprawia, że wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy załatwiać sprawunki.

Jest to nie za długa publikacja - jej długość to 96 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Niezdarny piracik" wydało Wydawnictwo Love Books. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to wybierz również inne tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.