NOWOŚĆ Niezwykła kariera Nataniela Tindera

Niezwykła kariera Nataniela Tindera

Nie chciałam droga pani Tinder zdradzić tego, co odczytałam ze znaków, ale prośbom pani uległam, chociaż z pewną obawą. Może wychowanie i przekazane z domu wartości nieco proroctwo moje złagodzą. Malec jest nieco ociężały umysłowo. Och! Nie chcę przesądzać, że jest debilem, ale w swoim życiu dzięki...
37,71 * 41,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 37,71 zł

Opis

Nie chciałam droga pani Tinder zdradzić tego, co odczytałam ze znaków, ale prośbom pani uległam, chociaż z pewną obawą. Może wychowanie i przekazane z domu wartości nieco proroctwo moje złagodzą. Malec jest nieco ociężały umysłowo.

Och! Nie chcę przesądzać, że jest debilem, ale w swoim życiu dzięki wrodzonemu sprytowi sobie poradzi. Nie należy syna zbytnio gonić do nauki, gdyż na niewiele się to zda. Z dużą dozą pewności mogę zagwarantować, że pani syn choć w zdrowiu dożyje sędziwego wieku, będzie wówczas właściwie tak samo głupi jak jest w chwili obecnej. Jednak dzięki wielu zbiegom szczęśliwych okoliczności malec innymi sposobami zrobi wielką karierę i osiągnie spore bogactwo. Muszę jednak stwierdzić, że wbrew tym słowom nie jest to jednak dobra wróżba. Pani pierworodny syn dojdzie do tych wielkich bogactw i zaszczytów czyniąc wiele krzywd bliźnim i powodując wielkie szkody dla kraju. Dewizą jego działań będą cynizm, spryt, przebiegłość i bezwzględność.

Szczegóły - Niezwykła kariera Nataniela Tindera

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>