Nim wstanie dzień. Tom 1

Najlepiej byłoby, gdyby ten komiks nigdy nie powstał... Żyjemy w świecie, w którym ciągle toczą się wojny wywoływane w imię wybujałych fantazji przez potwory bez sumienia. Wbrew dość popularnej wśród ludzi bez wyobraźni teorii wojna nie jest przygodą. Nie jest też czasem bohaterów, kiedy hartują...
29,04 * 34,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł

Opis

Najlepiej byłoby, gdyby ten komiks nigdy nie powstał...

Żyjemy w świecie, w którym ciągle toczą się wojny wywoływane w imię wybujałych fantazji przez potwory bez sumienia. Wbrew dość popularnej wśród ludzi bez wyobraźni teorii wojna nie jest przygodą. Nie jest też czasem bohaterów, kiedy hartują się charaktery i wykuwa męstwo. Wojna to przede wszystkim śmierć, zniszczenie i rozpacz ocalałych. To o nich są te historie. O niewinnych ofiarach wojny.

"Nim wstanie dzień" to antologia komiksów znanego w świecie polskiego komiksu rysownika Ernesto Gonzalesa. Album cechuje ogromna różnorodność - każdy komiks ma zupełnie inną formę, klimat oraz ładunek emocjonalny.

Historie "Wyjście", "Chodzące nieszczęście", "Traf", "Legendy" i "Śnieg" zostały nagrodzone i wyróżnione w  konkursie na komiks o Powstaniu Warszawskim pt. "Powstanie ‘44 w komiksie" w latach 2007-2010, a następnie wydane przez Egmont w antologii pokonkursowej. "Idziemy w noc" to komiks, który bazuje na animowanym teledysku o tym samym tytule w wykonaniu Mariki i zespołu Maleo Reggae Rockers. "Legenda" zaś to zupełna nowość. Jedno jest pewne, wszystkie zebrane tu opowieści zasługują na szczególną uwagę czytelnika.

Szczegóły - Nim wstanie dzień. Tom 1

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również