Nocnik krzesełko z wyjmowaną wkładką MIX Technok

Nocnik w kształcie krzesełka z wyjmowaną wkładką to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko nauczy dzieci dbania o higienę, ale także zapewni wygodę i komfort podczas korzystania.Nocnik w formie wygodnego krzesełka z pewnością przyciągnie uwagę malucha. Wyjątkową cechą tego nocnika jest możliwość...
46,85 * 70,23 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 56,18 zł

Opis

Nocnik w kształcie krzesełka z wyjmowaną wkładką to innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko nauczy dzieci dbania o higienę, ale także zapewni wygodę i komfort podczas korzystania.

Nocnik w formie wygodnego krzesełka z pewnością przyciągnie uwagę malucha. Wyjątkową cechą tego nocnika jest możliwość wyjmowania wkładki po skorzystaniu z niego. Dzięki temu nie trzeba czyścić całego nocnika, co ułatwia utrzymywanie czystości. Jest to prosty i higieniczny sposób!

Dzięki wytrzymałemu i stabilnemu wykonaniu, nocnik zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas korzystania. Rodzice mogą być spokojni o jakość nocnika oraz o bezpieczeństwo ich dzieci. Oparcie ozdobione jest uroczą grafiką, co uatrakcyjni czynność korzystania i sprawi, że stanie się zabawnym doświadczeniem dla malucha.

Dzięki wygodzie, stabilności i funkcjonalności, nocnik ten doskonale sprawdza się jako narzędzie do nauki czystości. Maluchy uczą się korzystać z nocnika w przyjazny sposób, a rodzice cieszą się z łatwości utrzymania czystości produktu.

Produkt dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: niebieski, kremowy i zielony! Nocnik krzesełko z wyjmowaną wkładką to funkcjonalne rozwiązanie, które nauczy maluchy korzystania z niego oraz utrzymywania czystości. To praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które spełnia oczekiwania zarówno rodziców, jak i dzieci.

Wymiary: 35x36x32 cm

Szczegóły - Nocnik krzesełko z wyjmowaną wkładką MIX Technok

  • Producent: Technok
  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 354x353 mm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037605163
  • EAN: 4823037605163

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>