Nowyj Kak raz 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

Nowyj Kak raz 1. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum Zeszyt ćwiczeń  Nowyj Kak raz 1. Język rosyjski. Liceum i Technikum. Nowa edycja 2022-2024 Kak raz należy do serii książek bardzo dobrze cenionej przez nauczycieli. Nowyj Kak raz 1  ma wszystkie zalety serii Kak raz, a ...
108,78 * 114,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 104,93 zł

Opis

Nowyj Kak raz 1. Zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

Zeszyt ćwiczeń  Nowyj Kak raz 1. Język rosyjski. Liceum i Technikum. Nowa edycja 2022-2024 Kak raz należy do serii książek bardzo dobrze cenionej przez nauczycieli.

Nowyj Kak raz 1  ma wszystkie zalety serii Kak raz, a  ponadto zawiera materiał dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Wprowadzając zmiany uwzględnione zostały także uwagi nauczycieli zgłaszane w trakcie dotychczasowej pracy z podręcznikiem.

Seria nowy Kak raz obejmuje:

  • zmiany dotyczące nowej matury,
  • zmiany wynikające z uwag nauczycieli , w tym rozbudowany dział dotyczący wprowadzania alfabetu rosyjskiego,
  • ćwiczenia automatyzujące,
  • treści z uznanej i popularnej na rynku serii Kak raz.

Nowyj Kak raz 1. Język rosyjski. Podręcznik. Liceum i technikum + CD

Kak raz to seria podręczników bardzo dobrze ceniona przez nauczycieli. Nowyj Kak raz 1 ma wszystkie zalety serii Kak raz, a ponadto zawiera materiał dostosowany do wymogów nowej formuły egzaminu maturalnego. Zawiera atrakcyjne treści i słownictwo niezbędne do porozumiewania się w życiu codziennym. Tematyka i język podręczników są świetnie dostosowane do zainteresowań współczesnych nastolatków. Atuty: Новый Kак раз zachęci uczniów do nauki języka rosyjskiego.

Rozbudowany dział dotyczący wprowadzania alfabetu rosyjskiego ułatwi zapamiętanie liter cyrylicy i opanowanie rosyjskiego alfabetu. Gramatyka wzbogacona o ćwiczenia automatyzujące w sekcji Упражнения, które pozwolą utrwalić nowo poznane formy gramatyczne. Wprowadzone formy autentycznych tekstów, np. ogłoszenia, SMS-y, e-maile, wpisy na blogu czy posty na forum. Tematy tekstów i dialogi są powiązane z życiem i zainteresowaniami współczesnych nastolatków, uwzględniają różne style komunikacji. Więcej tekstów do czytania – w każdym podrozdziale krótki tekst lub dialog(i), które umożliwiają uczniom naukę czytania cyrylicy w wersji drukowanej. Stopniowe wprowadzanie rosyjskiego alfabetu pozwala na łagodne poznawanie liter rosyjskiej cyrylicy. 5 podrozdziałów na wprowadzenie liter alfabetu, w takim porządku, aby można było tworzyć pierwsze słowa oraz proste zdania. Krótkie teksty imitujące pismo odręczne ułatwią naukę pisania i czytania liter cyrylicy w wersji pisma odręcznego. Zwiększona czcionka pomoże w lepszym odczytywaniu rosyjskich liter.

Dodane liczne materiały fakultatywne, jak przydatne zwroty, ćwiczenia fonetyczne, zestaw zadań rozwijających sprawność mówienia, podręczny słownik rosyjsko-polski. Skutecznie ćwiczy umiejętności i przygotowuje do egzaminu maturalnego. Zadania typu maturalnego, a zwłaszcza w sekcji Практика языка pomogą w przygotowaniu do egzaminu w formie pisemnej. Sekcja Фото zawiera zadania przygotowujące do egzaminu ustnego. На шестёрку! to materiały kulturoznawcze zawierające teksty i zadania dla uczniów zainteresowanych językiem rosyjskim. Często wymagają skorzystania z dodatkowych źródeł, takich jak Internet czy prasa.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Jakie wydawnictwo opracowało tę książkę?
Ten szkolny niezbędnik "Nowyj Kak raz 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum" został przygotowany przez Wydawnictwo WSiP.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autora, wydawnictwo.
3. Upewnij się, że wymienione informacje znajdują się w opisie opisywanego produktu.


Informacje o wydawnictwie tego podręcznika:
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, z ponad 70-letnim doświadczeniem, to ceniony gracz na polskim rynku edukacyjnym. Zaczynając od publikacji pierwszego podręcznika w 1945 roku, WSiP wydało niezliczoną liczbę publikacji edukacyjnych, współpracując z doświadczonymi ekspertami i naukowcami. Oferta wydawnictwa obejmuje różne cykle podręczników, poradniki, kursy i repetytoria, jak również innowacyjne platformy edukacyjne, takie jak WSiPnet. Dodatkowo, WSiP prowadzi Klub Nauczyciela, oferując dodatkowe wsparcie dla profesjonalistów w dziedzinie edukacji.

Co, oprócz podręczników, warto kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Miej na uwadze nabycie zeszytów! Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść z werwą i w dobrym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a nawet dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź wyposażenie szkolne, z którymi warto rozpocząć nowy rok szkolny.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, a w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz wiedzieć więcej o tym, jak zwracać podręczniki? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Nowyj Kak raz 1. Podręcznik i zeszyt ćwiczeń do języka rosyjskiego dla liceum i technikum

Produkty w zestawie (2)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Bakalland

Inni Klienci kupili również