Obce świadomości. Kajtek i Koko w Kosmosie. Tom 5

  • Janusz Christa
  • Egmont
  • Kajtek i Koko w Kosmosie
  • 9788328135819
  • 1 dzień + czas dostawy
Pierwsza pełna kolorowa edycja kosmicznych przygód Kajtka i Koka! Najdłuższy polski komiks stworzony przez Janusza Christę pierwotnie ukazywał się na łamach ?Wieczoru Wybrzeża? w latach 1968?1972 i składa się z ponad tysiąca dwustu pasków komiksowych. Po latach wydawnictwo Egmont odtworzyło z...
29,29 * 39,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,70 zł

Opis

Pierwsza pełna kolorowa edycja kosmicznych przygód Kajtka i Koka! Najdłuższy polski komiks stworzony przez Janusza Christę pierwotnie ukazywał się na łamach ?Wieczoru Wybrzeża? w latach 1968?1972 i składa się z ponad tysiąca dwustu pasków komiksowych. Po latach wydawnictwo Egmont odtworzyło z pierwodruków prasowych i uporządkowało wszystkie galaktyczne perypetie Kajtka i Koka. Komiks Janusza Christy w fascynujący sposób opowiada o przygodach tytułowych bohaterów uczestniczących w eksperymencie profesora Kosmosika. Zwariowany naukowiec wysyła ich do gwiazdozbioru Oriona.

W trakcie ekspedycji przyjaciele poznają mieszkańców odległych planet i ich zadziwiające zwyczaje, przeżywają niezwykłe i ryzykowne przygody, popadają w liczne tarapaty, ale zawsze pozostają pełnymi humoru i optymizmu chłopakami z Ziemi. ?Obce świadomości? to piąty album nowej, kolorowej edycji, która będzie się składać z siedmiu tomów o objętości 96 stron każdy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Obce świadomości. Kajtek i Koko w Kosmosie. Tom 5

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki