Obsługa magazynów. Zbiór zadań. Branża ekonomiczna. Technik logistyk, magazynier logistyk. Kwalifikacja SPL.01. Część 1

Zbiór zadań stanowi uzupełnienie podręcznika Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 1. Zadania w zbiorze zadań zostały opracowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej 2019. Zostały przygotowane na podstawie zadań pojawiających się na egzaminach zawodowych ostatnich lat. Zadania...
52,99 * 54,60 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 52,12 zł

Opis

Zbiór zadań stanowi uzupełnienie podręcznika Obsługa magazynów. Kwalifikacja SPL.01. Część 1.

Zadania w zbiorze zadań zostały opracowane zgodnie z wymaganiami podstawy programowej 2019. Zostały przygotowane na podstawie zadań pojawiających się na egzaminach zawodowych ostatnich lat. Zadania podzielone tematycznie i uporządkowane w zależności od stopnia ich trudności. Uzupełnieniem zadań są załączone dokumenty do wypełnienia.

Zbiór zadań omawia zagadnienia dotyczące BHP miar statystycznych dokumentów magazynowych, finansowych, rozliczeniowych i handlowych zapasów w przedsiębiorstwie oraz ładunków i jednostek ładunkowych. Zawiera około 220 zadań prostych i ćwiczeń praktycznych oraz aż 8 zadań typu egzaminacyjnego zamieszczonych na końcu publikacji.

Zbiór zadań pomoże w przygotowaniach do części praktycznej egzaminu zawodowego z kwalifikacji SPL.01 oraz pozwoli nabyć umiejętności poszukiwane na rynku pracy.

W Klubie Nauczyciela zamieszczone zostały rozwiązania wraz z omówionymi wynikami i komentarzami wyjaśniającymi.

FAQ

Sekcja Q&A

Które wydawnictwo opracowało tę książkę?
"Obsługa magazynów. Zbiór zadań. Branża ekonomiczna. Technik logistyk, magazynier logistyk. Kwalifikacja SPL.01. Część 1" opublikowało Wydawnictwo WSiP.


Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Sprawdź listę niezbędnych do kupienia podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na zgodność tytułu, autora, nazwę wydawnictwa.
3. Sprawdź, czy wymienione powyżej szczegóły znajdują się na karcie kupowanego produktu.


Która to część podręcznika?
Jest to część 1 tego podręcznika.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją spakować do szkolnej torby.


Jaka jest data wydania tego podręcznika?
Rokiem wydania tego podręcznika jest 2022. Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą mieć pewność, że korzystają z najnowszych podręczników.


Kilka słów o wydawnictwie tego podręcznika szkolnego:
Od 1945 roku, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne (WSiP) oferują najwyższej jakości materiały edukacyjne dla nauczycieli i uczniów w całej Polsce. Wydając 25 tys. tytułów z łącznym nakładem przekraczającym 2 mld egzemplarzy, WSiP jest jednym z najbardziej znanych publikacji w Polsce. Specjalizuje się w produkcji wielu typów materiałów, takich jak podręczniki, poradniki, kursy i repetytoria. Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne rozwijają też nowoczesne serwisy edukacyjne, jak WSiPnet, oferujące elektroniczne podręczniki, oraz prowadzi Klub Nauczyciela.

Co, oprócz podręczników, należy kupić na kolejny rok szkolny?
Na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie przybory szkolne polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że na pewno znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę wymienić lub zwrócić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Obsługa magazynów. Zbiór zadań. Branża ekonomiczna. Technik logistyk, magazynier logistyk. Kwalifikacja SPL.01. Część 1

  • Autor: Grażyna Karpus
  • Wydawnictwo WSiP
  • Rok wydania: 2022
  • Oprawa: Miękka
  • Ilość stron: 336
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788302203800
  • Język: polski
  • Podtytuł: Technik logistyk Magazynier-Logistyk
  • ISBN: 9788302203800

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>