NOWOŚĆ Okto Malowanie po numerach Sowa 29x29cm

Okto Malowanie po numerach Sowa 29x29cm

Rozwijanie kreatywności stanie się prawdziwą przygodą dzięki zestawowi artystycznemu dla dzieci, który łączy w sobie magię malowania po numerach z fascynującym światem trójwymiarowej sztuki. Ten wyjątkowy zestaw pozwoli maluchom stworzyć niezwykłą "Sowę" w formie trójwymiarowego obrazu przy użyciu...
101,40

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 90,14 zł

Opis

Rozwijanie kreatywności stanie się prawdziwą przygodą dzięki zestawowi artystycznemu dla dzieci, który łączy w sobie magię malowania po numerach z fascynującym światem trójwymiarowej sztuki. Ten wyjątkowy zestaw pozwoli maluchom stworzyć niezwykłą "Sowę" w formie trójwymiarowego obrazu przy użyciu kolorowej i przyjemnej w dotyku ciastoliny.

Jak to działa?

Numerki i Kontury: każdy fragment obrazu posiada przypisany numer, który odpowiada konkretnej dawce kolorowej ciastoliny. Dziecko musi odnaleźć właściwy numer i wypełnić kontur ciastoliną o odpowiednim kolorze.

Kreatywność na wyższym poziomie: poprzez malowanie po numerach ciastoliną, maluchy uczą się precyzji i koordynacji ruchowej. Jednocześnie rozwijają swoją wyobraźnię, tworząc trójwymiarowe arcydzieło.

Efekt końcowy: po ukończeniu malowania każdego elementu i połączeniu ich razem, powstaje fascynujący trójwymiarowy obraz przedstawiający urokliwą Sowę. Gotowy produkt będzie nie tylko źródłem dumy dla dziecka, ale również oryginalną ozdobą każdej ściany!

Cechy Produktu:

Zestaw zawiera wszystko, co niezbędne do stworzenia trójwymiarowego obrazu.

Kolorowa ciastolina o intensywnych barwach.

Prosty i zrozumiały system malowania po numerach.

Wspiera rozwój umiejętności manualnych i kreatywności u dzieci.

Gotowy obraz doskonale sprawdzi się jako unikalna ozdoba pokoju.

Pozwól swojemu dziecku odkryć radość tworzenia i cieszyć się efektem swojej pracy z Zestawem Artystycznym dla Dzieci. To nie tylko zabawa, to również edukacja poprzez sztukę!

Szczegóły - Okto Malowanie po numerach Sowa 29x29cm

  • Producent: Okto
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4820199476761
  • EAN: 4820199476761
  • Wymiary: 420x311 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>