NOWOŚĆ Okto Plastelina Aroma 6 kolorów

Okto Plastelina Aroma 6 kolorów

Plastelina dla dzieci to klasyczna i wszechstronna zabawka, która zapewnia nieograniczoną dawkę kreatywności i frajdy. Ta miękka, plastyczna masa dostarcza dziecku możliwość tworzenia, eksperymentowania i rozwijania swojej wyobraźni. Plastelina to niezwykle zestaw kreatywny, który pozwala na...
11,23 * 12,48 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,23 zł

Opis

Plastelina dla dzieci to klasyczna i wszechstronna zabawka, która zapewnia nieograniczoną dawkę kreatywności i frajdy. Ta miękka, plastyczna masa dostarcza dziecku możliwość tworzenia, eksperymentowania i rozwijania swojej wyobraźni. Plastelina to niezwykle zestaw kreatywny, który pozwala na stworzenie wielobarwnych i atrakcyjnych dla oka dzieł sztuki. Produkt jest dostępny w 6 różnych kolorach. Miękka konsystencja plasteliny ułatwia jej modelowanie, a zarazem pozwala na zachowanie utworzonych kształtów.

ZESTAW ZAWIERA:

6 szt kolorów

naklejki

instrukcję

mały nożyk

Bezpieczne wykonanie: Po wyschnięciu nabiera elastyczności i matowego efektu. Nie klei się do rąk ani nie pozostawia śladów na ubraniach. Wysokiej jakości materiały zapewniają trwałość i bezpieczeństwo zabawy, co pozwala na długotrwałą rozrywkę, nawet podczas intensywnego użytkowania.

Łatwość mieszania kolorów: Plastelina jest dostępna w różnych kolorach, co umożliwia łatwe mieszanie, aby uzyskać nowe odcienie. Mieszanie ze sobą kolorów, pozwala dzieciom eksperymentować i obserwować, jakie efekty powstają w wyniku kombinacji różnych odcieni.

Elastyczność: Plastelina jest elastyczna, co oznacza, że można ją łatwo formować, rozciągać i zgniatać. Ta funkcja, pozwala na kreatywne kształtowanie różnych figurek i form. Dodatkowo do zestawu są dołączone foremki i narzędzie, które pomoże formować różne kształty.

Najważniejsze cechy produktu:

bezpieczne wykonanie

rozwijanie wyobraźni oraz kreatywności

rozwijanie zdolności manualnych

rozwijanie zdolności sensorycznych

poprawia zmysł dotyku i prawidłowych umiejętności motorycznych

wspomaga naukę rozpoznawania kolorów

Szczegóły - Okto Plastelina Aroma 6 kolorów

  • Producent: Okto
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4820199476532
  • EAN: 4820199476532
  • Wymiary: 170x78 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>