Ooly Kredki pierścionki w kształcie serc

Dzięki tym kredkom pierścionkom przenosimy sztukę na wyższy poziom. Ten zestaw sześciu kredek w kształcie serduszek, można nosić, jak jaskrawą biżuterię. Zawsze będziesz gotowa ze swoimi narzędziami artystycznymi, gdy tylko pojawi się inspiracja!Nie mamy wątpliwości, że zakochasz się w tych...
19,01 * 21,12 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,01 zł

Opis

Dzięki tym kredkom pierścionkom przenosimy sztukę na wyższy poziom. Ten zestaw sześciu kredek w kształcie serduszek, można nosić, jak jaskrawą biżuterię. Zawsze będziesz gotowa ze swoimi narzędziami artystycznymi, gdy tylko pojawi się inspiracja!

Nie mamy wątpliwości, że zakochasz się w tych kredkach w kształcie serca! Te zabawne kredki w kształcie pierścieni, zaprojektowane tak, aby działały jako kredka oraz zwariowana biżuteria. To o nich się mówi na mieście! Dzięki sześciu kredkom w kolorze różowym, pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim i fioletowym masz wszystkie kolory tęczy na wyciągnięcie ręki. To niezapomniany prezent dla kreatywnego dziecka, które ceni sobie rzeczy zaprojektowane tak, aby dobrze działały i jednocześnie wywoływały uśmiech.

Kredki, Pierścionki w kształcie serca

Zestaw 6 kredek do noszenia w zabawnych tęczowych kolorach

Noś je lub podziel się nimi z przyjaciółmi

Noś jeden, lub więcej na palcach, aby doświadczyć nowego sposobu kolorowania

Szczegóły - Ooly Kredki pierścionki w kształcie serc

  • Producent: Ooly
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 810078038115
  • EAN: 810078038115
  • Wymiary: 66x243 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>