Optimise B2. Digital Student's Book Premium Pack

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom...
85,87 * 92,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 85,87 zł

Opis

Optimise to nowa, czteropoziomowa, seria nowoczesnych podręczników dla nastolatków, która doskonale sprawdzi się w szkołach językowych oraz szkołach prywatnych – głównie podczas kursów przygotowujących uczniów do egzaminów. Podręcznik ma uporządkowaną strukturę, która ułatwia nauczycielom prowadzenie lekcji, a tematyka rozdziałów jest bliska zainteresowaniom młodzieży.

Seria zapewnia uczniom solidne przygotowanie do egzaminów – szczególny nacisk położono na egzaminacyjne umiejętności produktywne, które zwykle stanowią dla nich największe wyzwanie. Filmy Talk2Me oraz Speaking Test pomagają w budowaniu pewności siebie niezbędnej do płynnej komunikacji i przygotowują do testu z mówienia, a podejście „krok po kroku” do nauki pisania ułatwia im regularne rozwijanie tej sprawności. Optimise to także bogactwo komponentów cyfrowych, które uatrakcyjniają pracę z podręcznikiem i angażują uczniów, ułatwiając im przyswajanie nowego materiału językowego.

Nowe wydanie (Optimise update edition) poziomu A2 i B1 jest dostosowane do zmian w egzaminach Cambridge Key for Schools i Preliminary for Schools, które wchodzą w życie w 2020 roku. Zaktualizowana wersja uwzględnia m.in. nowe rodzaje zadań oraz listy słów.

 Wersja elektroniczna podręcznika.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Optimise B2. Digital Student's Book Premium Pack"?
Malcolm Mann, Steve Taylore - Konwels to autorzy tego podręcznika.
Są autorami paru podręczników, ale te treści są wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na eksploracji dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.
 
Jak się upewnić, czy to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek do szkoły:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zwróć uwagę na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione dane znajdują się w opisie kupowanego produktu.

 
Do jakiej serii publikacji edukacyjnych należy "Optimise B2. Digital Student's Book Premium Pack"?
Tytuł ten należy do popularnej serii edukacyjnej "Optimise".
Wzorem pozostałych składników z tego cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów edukacyjnych, które umożliwią im rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.

 
Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i w dobrym stylu. Dobrze dobrane artykuły wyprawkowe mogą dostarczyć radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź artykuły i przybory do szkoły, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.

 
Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.

 

Szczegóły - Optimise B2. Digital Student's Book Premium Pack

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9780230488847

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>