OrganiCup The Menstrual Cup kubeczek menstruacyjny Size Mini

OrganicCup to kubeczek menstruacyjny wielokrotnego użytku, który jest doskonałą alternatywą dla tamponów i podpasek. Zapewnia komfort i do ok. 12 godzin bezpieczeństwa (bez przecieków). Nie wchłania lecz gromadzi. Zapobiega powstaniu podrażnień i suchości. Utrzymuje naturalne pH. W każdym miesiącu:...

59.95 zł

-32%

87.75 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

OrganicCup to kubeczek menstruacyjny wielokrotnego użytku, który jest doskonałą alternatywą dla tamponów i podpasek. Zapewnia komfort i do ok. 12 godzin bezpieczeństwa (bez przecieków). Nie wchłania lecz gromadzi. Zapobiega powstaniu podrażnień i suchości. Utrzymuje naturalne pH.

W każdym miesiącu:

• Pełne bezpieczeństwo i 12 godzin wolności: 
OrganiCup zapewnia 12 godzin ochrony, dzięki czemu nie musisz myśleć o swojej menstruacji w ciągu dnia lub w nocy. Wystarczy, że opróżnisz swój kubeczek rano i wieczorem (w zależności od tego, jak intensywna jest menstruacja).

• Menstruacja bez infekcji i wolna od chemii:
OrganiCup jest w 100% wykonany z miękkiego silikonu medycznego, który nie szkodzi twojemu ciału i jest certyfikowany przez Allergy Certified™. Pozbawiony toksyn, sztucznych barwników, środków zapachowych. W 100% wolny od substancji chemicznych. 

• Oszczędzaj pieniądze i szanuj planetę: 
OrganiCup jest wielokrotnego użytku, co oznacza, że może służyć przez lata, dzięki czemu ratujesz środowisko od dużej ilości odpadów i nie ponosisz comiesięcznych wydatków. 

Który rozmiar wybrać?

Rozmiar Mini: Odpowiedni dla nastolatek lub kobiet, które potrzebują kubeczka w mniejszym rozmiarze.
Rozmiar A: Odpowiedni dla kobiet, które jeszcze nie rodziły, bądź rodziły poprzez cięcie cesarskie.
Rozmiar B: Odpowiedni dla kobiet, które rodziły w naturalny sposób.

Składniki - OrganiCup The Menstrual Cup kubeczek menstruacyjny Size Mini

100% silikon medyczny, kolor: naturalny (bez dodatków barwiących).

Sposób przygotowania i przechowywania

Przed pierwszym użyciem OrganiCup należy wysterylizować kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minuty.

Aplikacja OrganiCup
Na początku pamiętaj o umyciu rąk mydłem. Złóż kubeczek. Istnieją różne metody składania – możesz wypróbować równe i wybrać taką, która odpowiada najbardziej. Włóż złożony kubeczek i pozwól mu rozwinąć się wewnątrz pochwy. Po aplikacji kubeczek się rozłoży przy charakterystycznym dźwięku ssania lub dźwięku ‘pop’ co oznacza, że został odpowiednio umieszczony. W razie wątpliwości należy poczuć dno kubka – po włożeniu powinno ono być okrągłe lub owalne. Jeśli poczujesz wgniecenia lub zgniecenia na kubeczku, oznacza to, że się nie rozłożył. Delikatnie przytrzymaj podstawę kubka (nie trzpień) i spróbuj go obrócić, aby zapewnić utworzenie uszczelki ssania. Kiedy będzie na miejscu, postaraj się nieco pociągnąć za trzpień, jeśli poczujesz opór, ssanie zostało stworzone i kubeczek został pomyślnie umieszczony!

Usuwanie OrganiCup
Pamiętaj, aby ponownie umyć ręce. Znajdź pozycję, w której zrelaksujesz się. Pociągnij delikatnie za nóżkę/trzpień i użyj mięśni brzucha, aby popchnąć kubeczek w dół, aż dojdziesz do dna kubka. Delikatnie uszczypnij dno, aby uwolnić zasysanie i uwolnij OrganiCup, przesuwając go na boki. Opróżnij kubek wylewając zawartość do toalety, opłucz kubek wodą (pamiętaj o otworach wentylacyjnych) i zaaplikuj go ponownie.

Po zakończeniu okresu przegotuj kubeczek we wrzącej wodzie przez 3-5 minut i włóż do bawełnianej
torebki OrganiCup. Przechowuj w suchym, nienasłonecznionym miejscu.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

OrganiCup posiada certyfikat “AllergyCertified”, dzięki czemu nasze produkty nie zawierają żadnych alergenów i są odpowiednie dla wrażliwej skóry. OrganiCup jest również zarejestrowany w The Vegan Society (bez testów na zwierzętach). OrganicCup może być stosowany kiedy używasz spiralę, ale przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem lub ginekologiem.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - OrganiCup The Menstrual Cup kubeczek menstruacyjny Size Mini

  • Producent: OrganiCup
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5711782000106
  • EAN: 5711782000106
  • Wymiary: 6.5 x 4 x 4 cm

Inni Klienci kupili również