Organizer ósmoklasisty. Język niemiecki. Arkusze egzaminacyjne

"Organizer Ósmoklasisty. Język niemiecki. Arkusze egzaminacyjne" to niezbędna pozycja, która pomoże uczniom osiągnąć wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty i zdobyć miejsce w wybranej szkole. W publikacji występują wszystkie typy zadań egzaminacyjnych wraz ze wskazówkami i kluczem odpowiedzi....
36,86

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 35,99 zł

Opis

"Organizer Ósmoklasisty. Język niemiecki. Arkusze egzaminacyjne" to niezbędna pozycja, która pomoże uczniom osiągnąć wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty i zdobyć miejsce w wybranej szkole.

W publikacji występują wszystkie typy zadań egzaminacyjnych wraz ze wskazówkami i kluczem odpowiedzi. Praktyczna forma publikacji sprawi, że żaden element egzaminu nie będzie dla ucznia zaskoczeniem.

Publikacja jest adresowana do:

  • uczniów, którzy planują zdawać egzamin ósmoklasisty z języka niemieckiego,
  • nauczycieli, którzy chcą dobrze przygotować swoich uczniów do egzaminu.

Przykładowe arkusze egzaminacyjne przygotowane w publikacji mają taką samą strukturę i zawierają takie same typy zadań jak te, które pojawią się na egzaminie ósmoklasisty. Arkusze spełniają wymagania określone w nowej podstawie programowej i zostały przygotowane zgodnie z wytycznymi Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

Publikacja oswaja uczniów z formatem zadań egzaminacyjnych i pozwala przećwiczyć wszystkie sprawności wymagane na egzaminie. Dołączony klucz odpowiedzi do zadań, nagrania (w wersji na płycie i online) oraz transkrypcje nagrań umożliwiają uczniom samodzielną pracę z arkuszami.

Publikacja obejmuje:

  • opis egzaminu ósmoklasisty
  • 6 arkuszy zawierających zadania zamknięte i otwarte typu egzaminacyjnego
  • nagrania do zadań sprawdzających umiejętność rozumienia ze słuchu
  • klucz odpowiedzi do zadań
  • transkrypcje nagrań.

Produkt nie zawiera płyty CD.

Szczegóły - Organizer ósmoklasisty. Język niemiecki. Arkusze egzaminacyjne

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>