POLECANY Orion Zioła Szwedzkie z piołunem 90.2 g

Orion Zioła Szwedzkie z piołunem 90.2 g

Zioła Szwedzkie z piołunem wg Marii Treben, mieszanka ziół sypkich.
29,99 * 36,67 zł
Cena za kg : 333.22zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 27,20 zł

Opis

Suplementy diety mogą przybierać różne formy w zależności od ich przeznaczenia oraz zawartych w nich składników. Jednym z oryginalnych produktów zaliczanych do tej grupy są "Zioła Szwedzkie z piołunem". Jest tak ze względu na wiele możliwości ich wykorzystania.

Zioła Szwedzkie mają długą historię. Pionierem w opracowaniu ich składu okazał się sam Paracelsus i to właśnie jemu przypisuje się stworzenie unikalnej receptury. Tyle że ten pomysł nie został w pełni zrealizowany za jego życia. Idea musiała poczekać przeszło 200 lat aż do XVII wieku. Wtedy to dr Claus Samst i dr Urban Hjärne odkryli na nowo oryginalną formułę mikstury Paracelsusa "Elixir Ad Longam Vitam". Korzystając z pracy ojca medycyny nowożytnej, Samst opisał kilkadziesiąt dolegliwości, na które miała pomóc słynna mieszanka ziół. Do ich popularności przyczyniła się Maria Treben, austriacka pisarka i zielarka, która zasłynęła w latach 80. ubiegłego wieku swoimi książkami na ten temat.

Mieszanka ziół powstała z myślą do użytku wewnętrznego, jak i zewnętrznego. Przede wszystkim zaleca się przygotować z nich nalewkę.

Dystrybucją Ziół Szwedzkich zajmuje się Firma Handlowa Orion. Producentem jest niemieckie przedsiębiorstwo Ihrlich Krauter GmbH, które do dziś korzysta z receptur Marii Treben. Specjalizuje się głównie w wyrobach zielarskich, dbając o staranny dobór składników i jak najdelikatniejsze ich przetwarzanie. Rezultatem są cenione produktu ziołowe sypkie, w formie płynów czy herbat.

Szczegóły - Orion Zioła Szwedzkie z piołunem 90.2 g

  • Producent: Orion
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4013923105109
  • EAN: 4013923105109
  • Wymiary: 4 x 7 x 15.5 cm

Składniki - Orion Zioła Szwedzkie z piołunem 90.2 g

Piołun, mirra, szafran, liść senesu, kamfora, korzeń rabarbaru, korzeń kurkumy, manna, teriak, dziewięćsił, korzeń arcydzięgla.

Wartości odżywcze

Wartość energetyczna: 827  kJ / 206 kcal

Sposób przygotowania i przechowywania

Opakowanie ziół należy zalać alkoholem 38% lub 40% (1,4 litra), najlepiej wódki żytniej lub owocowej w dwulitrowej butelce z szeroką szyjką. Tak przygotowana mieszanka powinna przebywać przez czternaście dni w ciepłym lub nasłonecznionym miejscu. Codziennie nalewką wstrząsnąć (również później już przed użyciem), po czternastu dniach naleźy przecedzić do mniejszych butelek i przechowywać w chłodzie.

Dane producenta/dystrybutora

IHRLICH Kräuter + Kosmetik GmbH, Eifelstr. 96, DE-52224 Stolberg

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również