Ortotrening Ó-U. Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów z dysortografią i nie tylko

Proponowany zeszyt zawiera zarówno zadania doskonalące czytanie ze zrozumieniem, jak i liczne ćwiczenia ortograficzne, przy których jednocześnie zwracać należy baczną uwagę na graficzną stronę zmagań. Wiele z zadań skonstruowano tak, by przy okazji utrwalania reguł ortograficznych ćwiczyć...
24,10 * 32,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,91 zł

Opis

Proponowany zeszyt zawiera zarówno zadania doskonalące czytanie ze zrozumieniem, jak i liczne ćwiczenia ortograficzne, przy których jednocześnie zwracać należy baczną uwagę na graficzną stronę zmagań. Wiele z zadań skonstruowano tak, by przy okazji utrwalania reguł ortograficznych ćwiczyć koncentrację i skupienie.

Dzieciom rozwijającym się harmonijnie zeszyty te pozwolą utrwalić i usystematyzować obszerną wiedzę z zakresu polskiej ortografii. W przypadku dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce czytania i pisania mają spełnić rolę "sali treningowej" czy "siłowni ortograficznej", dzięki której uczniowie będą ćwiczyć nie tylko reguły ortograficzne, ale też cierpliwość, koncentrację i skupienie, które są nieodzowne przy przyswajaniu jakiejkolwiek wiedzy czy umiejętności.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź FAQ

Kto napisał "Ortotrening Ó-U. Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów z dysortografią i nie tylko"?
Olga Pawlik jest autorem tego tytułu.
Jest autorem niewielu podręczników szkolnych, ale ich treści są bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces zbierania treści. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy, a także doświadczenia, z ich przekazywaniem idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
By dokonać udanych zakupów książek szkolnych:
1. Zdobądź wykaz podręczników w szkole.
2. Zweryfikuj na tytuł, autorów, wydawnictwo.
3. Sprawdź, czy wymienione szczegóły znajdują się na karcie opisywanego produktu.


W którym roku został wydany "Ortotrening Ó-U. Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów z dysortografią i nie tylko"?
Rok wydania tego podręcznika to 2018. Od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jaka jest liczba stron w tym podręczniku?
Ortotrening Ó-U. Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów z dysortografią i nie tylko składa się z 140 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego zakresu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej oprawie. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją wrzucić do szkolnej torby lub plecaka.


Co powinien posiadać uczeń oprócz podręczników?
Na stronach www szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: długopisy, ołówki, mazaki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o nabyciu zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami, które mu się podobają, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem czy plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić nietrafiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można zwrócić produkt, dowiesz się tutaj.


Szczegóły - Ortotrening Ó-U. Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów z dysortografią i nie tylko

 • Autor: Olga Pawlik
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Seria Ortotrening
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2018
 • Ilość stron: 140
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788371349706
 • Język: polski
 • Podtytuł: Ćwiczenia ortograficzne dla uczniów z dysortografią i nie tylko
 • ISBN: 9788371349706
 • EAN: 9788371349706
 • Wymiary: 20.5x29.5x1 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>