Ostatnia pieśń oblubienicy kwiatów

Cudowna, pełna gotyckich elementów powieść o małżeństwie, które skrywa mroczne tajemnice, i o przyjaźni, która musi skończyć się tragedią. Cena za wiarę w baśnie jest wysoka. Zapierająca dech w piersiach pierwsza książka dla dorosłych autorki bestsellerów „New York Timesa” – Roshani Chokshi....
61,80 * 89,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 60,81 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Cudowna, pełna gotyckich elementów powieść o małżeństwie, które skrywa mroczne tajemnice, i o przyjaźni, która musi skończyć się tragedią. Cena za wiarę w baśnie jest wysoka. Zapierająca dech w piersiach pierwsza książka dla dorosłych autorki bestsellerów „New York Timesa” – Roshani Chokshi.

Piękne, ekskluzywne wydanie w twardej oprawie i obwolucie, z barwionymi brzegami i tasiemką.

Był sobie raz mężczyzna, który wierzył w baśnie. Była raz piękna, tajemnicza kobieta. On był akademikiem zafascynowanym mitami. Ona – dziedziczką fortuny. Wymieniali się podarunkami i opowieściami. Wierzyli, że będą żyć długo i szczęśliwie. W zamian za miłość kobieta zażądała od ukochanego tylko jednego – obietnicy, że nigdy nie będzie pytał o jej przeszłość.

Gdy przychodzi wiadomość o tym, że ciotka oblubienicy jest umierająca, kochankowie muszą wrócić do domu jej dzieciństwa – Domu Snów. Tu pokusa stanie się nie do odparcia, bowiem w zapuszczonych ścianach ekstrawaganckiego domostwa czai się cień innej dziewczyny – Azure, najbliższej przyjaciółki, która zniknęła tak nagle. Dom powoli ukazuje kolejne tajemnice żony, a mąż musi wybrać między rzeczywistością a fikcją, nawet jeśli ten wybór może zniszczyć ich małżeństwo… lub życie.

Łącząc niepokojącą, pełną przepychu atmosferę Mexican Gothic z czarującym rozmarzeniem Niewidzialnego życia Addie LaRue, Ostatnia pieśń oblubienicy kwiatów, pierwsza powieść dla dorosłych autorki bestsellerów „New York Timesa” Roshani Chokshi rzuca na nas urok i nie pozwala nam się oderwać od tego mrocznego romansu pełnego miłości, kłamstw, sekretów, zdrady i historii, które opowiadamy sobie, żeby przetrwać.

Spektakularne pochwały dla OSTATNIEJ PIEŚNI OBLUBIENICY KWIATÓW.


Opinie o książce

Baśń w najstarszym i najprawdziwszym tego słowa znaczeniu – zapadający na zawsze w pamięć sen pełen krwi i miłości, bezlitosnych prawd i pięknych kłamstw. Wciągnął mnie bez reszty i już nie obejrzałam się za siebie.

Alix E. Harrow, autorka bestseleru „New York Timesa” Dawne i przyszłe wiedźmy

Odurzający, rozgorączkowany sen, baśń tak kusząca, że nie sposób się jej oprzeć. Nigdy nie czytałam niczego podobnego. Mistrzostwo rzemiosła Chokshi widać tu jak na dłoni. Ta książka rzuci na was nieodparty czar.

Emily Henri, autorka bestselleru z pierwszego miejsca „New York Timesa” Book Lovers

Nieziemsko odurzająca – i tak strasznie urokliwa. Każda strona skrzy się snem pełnym piękna i okrucieństwa.

Chloe Gong, autorka bestselleru „New York Timesa” Foul Lady Fortune. Nikczemna Fortuna

Lśniący gobelin spleciony z baśni opowiedzianych przez pryzmat sekretów kryjących się w komnacie współczesnego Sinobrodego. Ostatnia pieśń oblubienicy kwiatów oczaruje miłośników mrocznych, zawiłych podróży.

Vangsze Choo, autorka bestselleru „New York Timesa” pt. Nocny tygrys

Książka zupełnie zapierająca dech w piersiach – mroczna, zapadająca w pamięć, pulsująca tajemnicą, magią i miłością.

Sue Lynn Tan, autorka bestselleru pt. Córka bogini księżyca

Ostatnia pień oblubienicy kwiatów to nie tylko ekscytująco nowatorska współczesna baśń, ale także książka, która zaprasza nas do przemyślenia wszystkich baśni (…) Uzależniająca, dekadencka i namiętna.

Sanjena Sathian, autorka Gold Diggers

Wspaniale mroczna i niesamowicie wciągająca baśń dla dorosłych autorstwa Chokshi jest równie zabójcza co każda prastara historia; zapierająca dech w piersiach, olśniewająca proza i zatrważająca tajemnica wręcz wyzłacają tę ostrzejszą niż nóż myśliwego opowieść.

Shannon Chakraborty, autorka bestselleru The City of Brass

Utkany zachwycająco wprawną ręką z folkloru, magii i potworów arras olśniewający złotą nicią. Roshani Chokshi jest mistrzynią barokowości, zmysłowości i tajemnic.

Ava Reid, autorka bestselleru The Wolf and the Woodsman

Szczegóły - Ostatnia pieśń oblubienicy kwiatów

 • Tytuł: Ostatnia pieśń oblubienicy kwiatów
 • Autor: Roshani Chokshi
 • Wydawnictwo Galeria Książki
 • Oprawa: Twarda
 • Rok wydania: 2023
 • Ilość stron: 328
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788367071796
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: The Last Tale of the Flower Bride
 • Tłumacz: Smulewska-Dziadosz Maria
 • ISBN: 9788367071796
 • EAN: 9788367071796
 • Wymiary: 14.5x21 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również