Oszczędzam pieniądze. Mały dyrektor
- Arti
- Mały dyrektor
-
9788382751611
Seria "Mały Dyrektor" to cykl książeczek, z których dzieci dowiedzą się do czego służą pieniądze i jak z nich mądrze korzystać. W ciekawych, pięknie ilustrowanych historyjkach przedstawiono sytuacje, dzięki którym dzieci dowiedzą się jak należy wydawać, zarabiać czy oszczędzać pieniądze. Te książeczki zawierają świetne pomysły na wprowadzenie dzieci do świata finansów. W środku znajduje się również część kreatywna i zagadki dla najmłodszych. Połączenie czytania z zabawą to zawsze najlepszy pomysł na naukę!
Historyjka "Oszczędzam pieniądze. Mały dyrektor" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem treści pracowało kilka osób.
Znasz malucha, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki wyjaśniające otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.
5 zalet czytania książek z dziećmi:
- Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
- Poprzez lekturę rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania pytań.
- Kontakt dzieci z kolorowymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
- Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań ćwiczy aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
- Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.
Publikację wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.
Jeśli po przeczytaniu książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź także inne części z cyklu "Mały dyrektor".
Jest to krótka książka - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.
Publikacja "Oszczędzam pieniądze. Mały dyrektor" została wydana przez Wydawnictwo Arti. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz też pozostałe tytuły od tego wydawcy.
Masz do dyspozycji nieduży budżet? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.