Ozdoby. Nadchodzą święta. Wypychanki bożonarodzeniowe

Własnoręcznie wykonane dekoracje sprawią, że święta będą niezwykłe! "Nadchodzą Święta" to seria książek aktywnościowych, dzięki której dziecko samodzielnie wykona bożonarodzeniową szopkę, ozdoby czy bombki na choinkę. Wszystkie dekoracje można przygotować bez użycia kleju i nożyczek, co gwarantuje...
11,88 * 19,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 11,88 zł

Opis

Własnoręcznie wykonane dekoracje sprawią, że święta będą niezwykłe!

"Nadchodzą Święta" to seria książek aktywnościowych, dzięki której dziecko samodzielnie wykona bożonarodzeniową szopkę, ozdoby czy bombki na choinkę. Wszystkie dekoracje można przygotować bez użycia kleju i nożyczek, co gwarantuje bezpieczną zabawę.

W książkach dodatkowo znajdują się teksty kolęd czy ciekawostki dotyczące zwyczajów bożonarodzeniowych.

Za treścią historyjki "Ozdoby. Nadchodzą święta. Wypychanki bożonarodzeniowe" stoi Pawlak Katarzyna, Supeł Barbara, Latoń Anna.

Przybliż dziecku cechy szczególne wybranych świąt lub pór roku, prezentując mu książki z tej kategorii, np. "Ozdoby. Nadchodzą święta. Wypychanki bożonarodzeniowe". Razem odkryjecie piękno każdej pory roku lub magii świąt.

Dzieci w wieku 4-5 lat rozwijają się w tym okresie wyjątkowo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia historii, co wpływa na rozwój intelektualny małego człowieka.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia zdolności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest lekka, wychodząc z domu na wyprawę, bez problemu można ją zapakować dziecku do torby lub plecaka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie zastanawiaj się - sprawdź także kolejne części z cyklu "Nadchodzą Święta".

Jest to bardzo krótka produkcja - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Ozdoby. Nadchodzą święta. Wypychanki bożonarodzeniowe" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to wybierz również pozostałe tytuły tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.