Pakiet Ulica Czereśniowa: Wiosna na ulicy Czereśniowej, Lato na ulicy Czereśniowej, Jesień na ulicy Czereśniowej, Zima na ulicy Czereśniowej

Pełne zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książki obrazkowe, w których nie pada ani jedno słowo. Wyszukiwanki z bestsellerowej serii, która podbiła świat. Każda strona tych książek to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment...

117.13 zł

-21%

147.60 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pełne zabawnych szczegółów, sympatycznych postaci i ujmująco codziennych sytuacji książki obrazkowe, w których nie pada ani jedno słowo. Wyszukiwanki z bestsellerowej serii, która podbiła świat.

Każda strona tych książek to barwna, pełna szczegółów i postaci ilustracja przedstawiająca fragment miasta. Na kolejnych rozkładówkach odnajdujemy tych samych bohaterów w różnych miejscach i momentach dnia. Wypatrywanie ich i układanie opowieści o ich przygodach to wciągająca zabawa na długie godziny.

Ciepłe ilustracje Rotraut Susanne Berner, jej sympatyczni bohaterowie, humor i pogodny klimat ulicy Czereśniowej oczarowały już tysiące małych czytelników na całym świecie. „Wiosna na ulicy Czereśniowej” razem z „Latem...”, „Jesienią...” i „Zimą...” tworzą serię, która jak dotąd ukazała się w 15 krajach w łącznym nakładzie niemal 1 000 000 egzemplarzy.


Wiosna na ulicy Czereśniowej

Już wiosna! Zielenią się pola, łąki i trawniki, kwitną pierwsze kwiaty, a zwierzęta wychodzą ze swych kryjówek, by wygrzewać się w słońcu. Ulica Czereśniowa tętni życiem. Na dworcu, na rynku, w sklepie, w parku – wszędzie aż roi się od ludzi. Czy zdołasz odnaleźć wszystkich? Sprawdź, co przydarzyło im się w ten piękny wiosenny dzień.


Lato na ulicy Czereśniowej

Nareszcie lato! Czereśnie już dojrzały, dzieci biegają boso po trawie, a sprzedawcy lodów mają ręce pełne roboty. Na ulicy Czereśniowej jak zawsze wiele się dzieje. Dokąd idą ci wszyscy ludzie z tajemniczymi pakunkami? Kto odnajdzie zgubione pingwiny? Co się stanie, gdy nadejdzie burza? Znajdź wszystkich bohaterów i śledź ich przygody na kolejnych stronach.


Jesień na ulicy Czereśniowej

Po zimie, wiośnie i lecie w końcu nadeszła jesień. Liście spadają z drzew i szeleszczą pod stopami, dzikie gęsi odlatują na południe, a na ulicy Czereśniowej jest wesoło jak zawsze. Na rynku trwa jesienny festyn, a dzieci świętują otwarcie nowego przedszkola i urządzają wielką paradę lampionów. Sprawdź, co tym razem przydarzyło się mieszkańcom najsympatyczniejszej ulicy świata!


Zima na ulicy Czereśniowej

Nadeszła zima. Wszyscy szykują się do świąt Bożego Narodzenia: ubierają choinki, kupują prezenty, odwiedzają świąteczny jarmark. Z nieba sypie puszysty śnieg, a dzieci lepią bałwany, zjeżdżają na sankach i toczą bitwy na śnieżki. Ten wspaniały zimowy dzień pełen jest drobnych zdarzeń. Przekonaj się, jak spędzili go mieszkańcy ulicy Czereśniowej.


O autorce

Rotraut Susanne Berner (ur. w 1948 r.) – jedna z najpopularniejszych i najwyżej cenionych niemieckich ilustratorek, graficzka, autorka książek obrazkowych dla dzieci i młodzieży. Zilustrowała około 80 tytułów, zaprojektowała ponad 800 okładek. Jest laureatką wielu prestiżowych wyróżnień, w tym specjalnej nagrody Deutscher Jugendliteraturpreis za całokształt twórczości. Trzykrotnie nominowano ją do nagrody im. Hansa Christiana Andersena.

Produkty w zestawie (4)


Cena rynkowa produktów w zestawie: 147,60 zł. Kupując ten zestaw oszczędzasz: 30,47 zł (21%)

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pakiet Ulica Czereśniowa: Wiosna na ulicy Czereśniowej, Lato na ulicy Czereśniowej, Jesień na ulicy Czereśniowej, Zima na ulicy Czereśniowej