Pan Toti 1 Kolorozadanka

  • 9788395376849
  • 1 dzień + czas dostawy
Publikacja zawiera: kolorowani, labirynty, rysunki po kropkach, zagadki, szlaczki.Ulubiony bohater zaprasza przedszkolaków do manualnej gimnastyki rozwijającej również umysły. Na dwudziestu czterech stronach znajdują się kolorowanki, zadania po śladach, szlaczki, zgadywanki i labirynty. Szlaczki...

10.88 zł

-13%

12.50 zł

Dodaj do schowka

Opis

Publikacja zawiera: kolorowani, labirynty, rysunki po kropkach, zagadki, szlaczki.
Ulubiony bohater zaprasza przedszkolaków do manualnej gimnastyki rozwijającej również umysły. Na dwudziestu czterech stronach znajdują się kolorowanki, zadania po śladach, szlaczki, zgadywanki i labirynty. Szlaczki zostały oryginalnie wkomponowane w kolorowanki, by ćwiczyć umiejętności manualne potrzebne do osiągnięcia gotowości szkolnej.
Seria edukacyjna Pan Toti zachwycają dzieci zadziwiającymi przygodami i mnóstwem ilustracji, natomiast rodzice doceniają jej edukacyjno-wychowawczy charakter.
Wydawca Fundacja Pan Toti i Przyjaciele popularyzuje polskiego bohatera książek i bajek Pana Totiego oraz promuje czytelnictwo wśród dzieci poprzez działalność wydawniczą, spotkania autorskie i warsztaty twórcze z Panem Totim.
Pan Toti uczy, wychowuje, a przede wszystkim bawi!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Pan Toti 1 Kolorozadanka