Password 3. Ćwiczenia. Język angielski. Liceum i technikum

Password to nowa czteroczęściowa seria stworzona z myślą o polskich licealistach uczących się języka angielskiego. Kurs wspiera polskiego ucznia w problematycznych dla niego obszarach oraz zapewnia sukces na maturze nawet tym uczniom, którzy podejmują decyzję o wyborze poziomu egzaminu dopiero w...
60,50

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 53,24 zł

Opis

"Password" to nowa czteroczęściowa seria stworzona z myślą o polskich licealistach uczących się języka angielskiego. Kurs wspiera polskiego ucznia w problematycznych dla niego obszarach oraz zapewnia sukces na maturze nawet tym uczniom, którzy podejmują decyzję o wyborze poziomu egzaminu dopiero w klasie trzeciej. W podręczniku uwzględniono również potrzeby uczniów realizujących rozszerzony zakres podstawy programowej w szkole ponadgimnazjalnej.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości! Sprawdź sekcję FAQ

Kto napisał "Password 3. Ćwiczenia. Język angielski. Liceum i technikum"?
Za treścią tytułu stoją Marta Rosińska, Lynda Edwards.
Są autorami niewielu podręczników, ale ich treści są wyjątkowo wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Dla niewielu zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak zyskać pewność, czy to ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


W którym roku został wydany "Password 3. Ćwiczenia. Język angielski. Liceum i technikum"?
Ten podręcznik wydano w 2017 roku. Podręcznik "Password 3. Ćwiczenia. Język angielski. Liceum i technikum" od wielu lat jest uznaną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu szkół. Przez ten okres zdobył duże zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Podręcznik wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, z łatwością można ją wrzucić do szkolnej torby.


Ile stron zawiera ta pozycja?
167 - tyle stron liczy ten tytuł. Jest wypełniony edukacyjną treścią uatrakcyjnioną obrazkami i ilustracjami. Zawiera ważne, starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Co, obok podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Na stronach internetowych szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem albo plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę weselej. Sprawdź, jakie produkty do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak duży wybór, że z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz coś inspirującego.


Czy jeśli pomylę się podczas zakupów to czy mogę zwrócić lub wymienić podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online możesz zwrócić, i w zamian zakupić odpowiedni. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać produkty? Komplet informacji znajdziesz na tej stronie.


Szczegóły - Password 3. Ćwiczenia. Język angielski. Liceum i technikum

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>