Pewny start. Aktywni zawodowo. Obsługa AGD w kuchi. Materiał edukacyjny

Seria publikacji dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zawarto tu informacje na temat przyborów i urządzeń kuchennych, a także zasad bezpieczeństwa podczas przygotowywania posiłków i korzystania z urządzeń mechanicznych....
66,31

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 64,00 zł

Opis

Seria publikacji dla uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szczególnie dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zawarto tu informacje na temat przyborów i urządzeń kuchennych, a także zasad bezpieczeństwa podczas przygotowywania posiłków i korzystania z urządzeń mechanicznych.

Instrukcje obsługi urządzeń kuchennych: kuchenka, ekspres do kawy, blender, mikser, wyciskarka do soku, maszynka do mielenia, krajalnica, frytkownica, toster, opiekacz, gofrownica.

FAQ

Rozwiewamy wątpliwości. Sprawdź Q&A

Kto jest autorem "Pewny start. Aktywni zawodowo. Obsługa AGD w kuchi. Materiał edukacyjny"?
Podręcznik "Pewny start. Aktywni zawodowo. Obsługa AGD w kuchi. Materiał edukacyjny" jest pracą zbiorową,za opisane treści odpowiada grono autorów, a do tworzenia treści zaangażowanych było grono osób.


Skąd mam wiedzieć, że to ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w danym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora lub autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z listy podręczników szkolnych otrzymanych w szkole.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Pewny start. Aktywni zawodowo. Obsługa AGD w kuchi. Materiał edukacyjny"?
Tytuł ten należy do popularnej serii "Pewny Start".
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony w celu zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany i logiczny.


Ile stron ma ta pozycja?
120 - tyle stron liczy ten tytuł.
Jest wypełniony edukacyjną treścią upiększoną grafikami. Zawarto w nim ważne i starannie dobrane informacje, które utrwalają wiedzę z danego zakresu.


W jaką okładkę oprawiony jest podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły łatwo ją zabrać ze sobą.


Kiedy wydano tę publikację?
Ta pozycja została opublikowana w 2021 roku. Od lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez ten okres pozyskał zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co, oprócz podręczników, warto kupić na nowy rok szkolny?
Na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj o zdobyciu odpowiednich zeszytów! Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu przedmiotami, które lubi, np. piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie wyposażenie do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak szeroki wybór, że z pewnością znajdziesz coś inspirującego.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić zakupiony podręcznik?
Oczywiście, że możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób można dokonac zwrotu produktu, dowiesz się na tej stronie.


Szczegóły - Pewny start. Aktywni zawodowo. Obsługa AGD w kuchi. Materiał edukacyjny

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>