Plansze Europy Trolle z Troy. Tom 1

  • Christophe Arleston, Jean-Louis Mourier, Maria Mosiewicz
  • Egmont
  • Plansze Europy
  • 9788328197039
  • 1 dzień + czas dostawy
Bestsellerowa seria scenarzysty Christophe?a Arlestona, twórcy wielu opowieści o świecie Troy, w tym Lanfeusta z Troy! Pierwszy tom zbiorczy cyklu Trolle z Troy zawiera oryginalne części 1?4. Trolle są wesołymi i sympatycznymi stworzeniami. Dlaczego ludzie ich nienawidzą? Być może dlatego, że te...

72.99

-27%

99.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Bestsellerowa seria scenarzysty Christophe?a Arlestona, twórcy wielu opowieści o świecie Troy, w tym Lanfeusta z Troy! Pierwszy tom zbiorczy cyklu Trolle z Troy zawiera oryginalne części 1?4. Trolle są wesołymi i sympatycznymi stworzeniami. Dlaczego ludzie ich nienawidzą? Być może dlatego, że te istoty gustują w szaszłykach z ludziny. Niezależnie od powodu pewnego razu najważniejszy z eckmulskich mędrców postanawia zrobić z trolli niewolników. Formuje Drużynę Zagłady Trolli i wysyła ją przeciwko włochatym stworom. Przed pogromami uciekają silny Tetram, jego przybrana córka Waha i młody Profi. Aby uwolnić współplemieńców, będą musieli się udać na kraniec świata i zdobyć Pierwotny Ogień... Tak rozpoczyna się długa wyprawa, która według legendarnych opowieści miała się odbyć dwieście lat przed narodzinami doskonale nam znanego herosa Lanfeusta.

Wszystkie serie rozgrywające się w świecie Troy (m.in. Odyseja Lanfeusta, Zdobywcy Troy) wymyślił słynny francuski scenarzysta Christophe Arleston. Autorem rysunków do Trolli z Troy jest Jean-Louis Mourier, twórca ilustracji także do innych opowieści napisanych przez Arlestona: Ognie Askellu i Wojowniczki z Troy.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Plansze Europy Trolle z Troy. Tom 1

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki