Płótno malarskie podobrazie 40x50cm

PŁÓTNO MALARSKIE PODOBRAZIE 40X50CM Twórz jak legendarni malarze! Przelej za pomocą pędzli swoje myśli na profesjonalne płótno! Płótno malarskie o wymiarach 40 cm x 50 cm pozwoli Ci stworzyć wspaniały obraz! Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z malarstwem, czy jesteś doświadczony we władaniu...
19,99

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł

Opis

PŁÓTNO MALARSKIE PODOBRAZIE 40X50CM


Twórz jak legendarni malarze!

Przelej za pomocą pędzli swoje myśli na profesjonalne płótno!

Płótno malarskie o wymiarach 40 cm x 50 cm pozwoli Ci stworzyć wspaniały obraz! Nieważne, czy dopiero zaczynasz przygodę z malarstwem, czy jesteś doświadczony we władaniu pędzlem!

Dzięki drewnianej ramie płótno jest odpowiednio napięte, a jego powieszenie w domowej galerii będzie niesamowicie proste!

Idealnie biały kolor zapewnia perfekcyjne oddawanie kolorów, bez niespodzianek! Obraz wygląda dokładnie tak, jak zaplanował to artysta!

Gładka powierzchnia płótna jest bardzo łatwa do krycia! Farby rozprowadzają się bez najmniejszego problemu!

Wykorzystany materiał jest wytrzymały, dzięki czemu podczas tworzenie nie musisz obawiać się o uszkodzenie płótna! Możesz tworzyć w transie bez obaw o zniszczenie dzieła!

Świetnie nadaje się do stosowania wszelkiego rodzaju farb! Twórz obrazy olejne jak najwięksi artyści z przeszłości! Ale bez obaw, jeśli farby olejne nie są Twoim głównym wyborem, płótno bez żadnych trudności idealnie pokryjesz za pomocą farb wodnych czy akwareli! Wszystko zależy od Twoich indywidualnych preferencji!

Twórz obrazy za pomocą pędzli, szpatułek, markerów i wszystkich innych narzędzi, o których tylko pomyślisz! Podobrazie idealnie odpowie na Twoje potrzeby i zniesie nawet najbardziej ekstremalne sposoby nanoszenia farby!

Twórz w dowolny sposób, jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia i kreatywność!

Płótno fantastycznie sprawdzi się dla początkujących malarzy oraz dla osób z dużo większym doświadczeniem, które stworzyły niejedno dzieło!

Z tym płótnem malarskim możesz tworzyć, bawić i się doskonalić wszystkie techniki!

Idealna odpowiedź na Twój głód tworzenia!

Zostań mistrzem pędzla jak Leonardo Da Vinci!


Parametry techniczne:

- wymiary: 40 cm x 50 cm

- kolor: biały

Wymiary opakowania są takie same jak płótna- płótno obleczone jest folią.


Szczegóły - Płótno malarskie podobrazie 40x50cm

  • EAN: 5903039728332
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903039728332

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>