Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania

Poradnik w sposób ciekawy i przystępny ujmuje proces zmiany zachowania na drodze do poprawy naszego funkcjonowania psychofizycznego. Czytelnik otrzymuje praktyczne informacje, jakie zmiany są wartościowe w ich drodze do zdrowia także w postaci licznych ćwiczeń, co jest szczególnym walorem tej...
33,93 * 42,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 34,20 zł

Opis

Poradnik w sposób ciekawy i przystępny ujmuje proces zmiany zachowania na drodze do poprawy naszego funkcjonowania psychofizycznego. Czytelnik otrzymuje praktyczne informacje, jakie zmiany są wartościowe w ich drodze do zdrowia także w postaci licznych ćwiczeń, co jest szczególnym walorem tej pozycji. Autorka wskazuje na możliwości pracy osobistej z materiałem zawartym w książce, ale także zachęca do jego wykorzystania w trakcie pracy pedagogicznej. Takie podejście do rozwoju własnego i swoich podopiecznych będzie sprzyjało długofalowym rezultatom wpływającym na każdy aspekt życia, ale także nauczania innych.
Podkręć mózg!... to publikacja o:
- proaktywności w zachowaniu Czytelnik dowie się, że tylko dzięki aktywnemu działaniu jakiekolwiek ono będzie ma szansę osiągnąć swoje cele; dzięki działaniu może zweryfikować wszystko, co w obszarze myśli będzie wspierające albo blokujące;
- etapach procesu zmiany zachowania wraz ze wskazaniami do pracy osobistej;
- doświadczeniu ekspertów;
- nawykach i praktycznym wsparciu w postaci tabeli monitoringu.

FAQ

Sprawdź sekcję Q&A

Kto jest autorem "Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania"?
Za treść tytułu odpowiada Katarzyna Skolimowska.
Jest autorem niewielu podręczników, jednak ich treści są wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników mają wysokie kompetencje w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko jeden do dwóch podręczników edukacyjnych, skupiając się bardziej na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może przykładowo z włożenia dużego wysyłku w proces katalogowania treści. Dla niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy i doświadczenia, z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Na podstawie czego powinnam lub powinienem wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Miej na uwadze, że każda jednostka nauczania może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli bądź z listy podręczników szkolnych przesłanych przez szkołę.


Z ilu stron składa się ten podręcznik?
260 jest długością książki Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania.
Jest wypełniona treścią edukacyjną opatrzoną graficznie. Zawarto w niej znaczące i starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


W jakiej oprawie jest książka?
Podręcznik ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie korzysta się z niego nawet na przystanku autobusowym.


Jaka jest data wydania "Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania"?
Ta pozycja została wydana w 2020. Od lat jest cenioną kopalnią wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez lata zdobył duże zaufanie nauczycieli, co potwierdza jego wartość edukacyjną.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań odnośnie wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, kredki, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi używającemu przedmiotów, które cieszą jego oko, takich jak piórnik z ulubionym bohaterem oraz plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole weselej. Sprawdź, jakie komplety do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Nie wymieniamy produktów, ale pamiętaj o tym, że nietrafiony podręcznik kupiony online zawsze możesz zwrócić, i w zamian zamówić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak zwracać nietrafione zakupy? Komplet informacji znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Podkręć mózg! I wejdź na wyższy poziom nauczania

 • Autor: Katarzyna Skolimowska
 • Wydawnictwo Difin
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2020
 • Ilość stron: 260
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788380859630
 • Język: polski
 • Podtytuł: FitNarzędziownik nauczyciela
 • ISBN: 9788380859630
 • EAN: 9788380859630
 • Wymiary: 14.0x22.0x1.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>