Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Wiosna

Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Teczka 3: WIOSNA to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami...
33,50 * 39,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,50 zł

Opis

Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Teczka 3: WIOSNA to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Karty mogą być wykorzystywane przez rodziców do pracy z dziećmi w domu w celu podtrzymania ciągłości procesu edukacyjnego, a także jako urozmaicenie codziennych zajęć.

Układ kart oraz forma i treść ćwiczeń dostosowane są do rozkładu materiału, którym posługują się nauczyciele i terapeuci pracujący z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie oraz są zgodne z podstawą programową MEN z 23 grudnia 2008 roku.

W serii Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną znajdują się także:

Teczka 1: JESIEŃ,

Teczka 2: ZIMA,

Teczka 4: LATO.

Teczka 3: WIOSNA to ćwiczenia tematyczne dotyczące:

  • cech charakterystycznych wiosny,
  • ważnych świąt przypadających na okres wiosny,
  • prac ogrodowych w czasie wiosny,
  • zwierząt i ich domów,
  • zdrowego odżywiania się,
  • wiedzy o środowisku,
  • ekologii,
  • domu, pomieszczeń i obowiązków domowych.

FAQ

Sekcja najczęstszych pytań i odpowiedzi

Kto jest autorem "Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Wiosna"?
Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska są autorami tego tytułu.
Są autorami paru podręczników, ale są one wartościowe. Często autorzy podręczników szkolnych mają zaawansowane stopnie naukowe w dyscyplinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko 1 - 2 podręczników szkolnych, skupiając się bardziej na poznawaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. W przypadku niewielu zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem idą w parze.

Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora/autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych opublikowanych w szkole.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Wiosna"?
Tytuł ten jest częścią popularnej serii edukacyjnej "Funkcjonowanie osobiste i społeczne".
Podobnie jak pozostałe tytuły z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom kompleksowych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwój umiejętności i wiedzy w sposób uporządkowany, a przy okazji logiczny.


W którym roku został wydany "Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Wiosna"?
Ten podręcznik został opublikowany w 2022 . Zawiera aktualne informacje, co zwiększa zaangażowanie uczniów, ponieważ mogą oni mieć pewność, że korzystają z najnowszych podręczników.


Ile stron ma ta pozycja?
Książka liczy 8 stron.
Jest wypełniona treścią edukacyjną podkreśloną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w niej wartościowe, starannie dobrane informacje, które rozwijają wiedzę z danego zakresu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach! Plus na stronach internetowych szkół często można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak z motywem z ulubionej gry, piórnik z wizerunkiem lubianego zwierzaka... W rok szkolny warto wejść z dobrą energią i we własnym stylu. Dobrze dobrane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz zwiększyć nieco pewność siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą zainspirować do pracy twórczej. Sprawdź zestawy szkolne, z którymi warto zacząć nowy rok szkolny.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony u Was podręcznik?
Produkty nie podlegają wymianie, ale musisz wiedzieć, że przy zakupie online zawsze możesz zwrócić, a w zamian kupić ten właściwy. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak można zwracać podręczniki? Wszystkie informacje znajdziesz tutaj.


Szczegóły - Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Wiosna

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>