Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zima

Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Teczka 2: ZIMA to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz...
33,50 * 39,50 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 33,50 zł

Opis

Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Teczka 2: ZIMA to propozycja pomocy dydaktycznej dla nauczycieli, pedagogów i terapeutów pracujących z uczniami niepełnosprawnymi intelektualnie w stopniu umiarkowanym i znacznym, ze sprzężeniami oraz z dziećmi mającymi trudności w uczeniu się. Karty mogą być wykorzystywane przez rodziców do pracy z dziećmi w domu w celu podtrzymania ciągłości procesu edukacyjnego, a także jako urozmaicenie codziennych zajęć. Zarówno układ, jak i treść ćwiczeń odpowiadają rozkładowi materiału nauczania dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną i są zgodne z podstawą programową MEN z 23 grudnia 2008 roku.

W serii Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną znajdują się także:

Teczka 1: JESIEŃ,

Teczka 3: WIOSNA,

Teczka 4: LATO.

Teczka 2: ZIMA zawiera ćwiczenia tematyczne dotyczące:

  • ważnych świąt przypadających na okres zimy,
  • cech charakterystycznych zimy,
  • odpowiedniego ubioru,
  • członków rodziny,
  • zwierząt i ptaków w okresie zimy,
  • bezpieczeństwa podczas zabaw i sportów zimowych.

FAQ

Sprawdź FAQ

Kto jest autorem "Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zima"?
Za treścią tytułu stoją Agnieszka Borowska-Kociemba, Małgorzata Krukowska.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, ale są one wyjątkowo wartościowe. Autorzy podręczników szkolnych mają wyższe stopnie naukowe w dziedzinie, na temat której piszą. Ciekawostka: niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele materiałów szkolnych, skupiając się na zgłębianiu dziedziny nauczania. Wynikać to może z ich zaangażowania w proces pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie doświadczenia z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Jak się upewnić, czy to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Sprawdź dokładnie wykaz książek obowiązujących w Twojej szkole w aktualnym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na tytuł, autora/autorów oraz wydawnictwo. Miej na uwadze, że każda szkoła może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Z tego powodu warto jest uzyskać informacje bezpośrednio od wychowawców lub z wykazu podręczników szkolnych wywieszonych w szkole.


Do jakiej serii podręczników szkolnych należy "Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zima"?
Tytuł jest częścią serii edukacyjnej "Funkcjonowanie osobiste i społeczne".
Podobnie jak pozostałe składniki z cyklu, podręcznik został stworzony celem zapewnienia uczniom spójnych materiałów dydaktycznych, których uważna lektura wspomoże rozwijanie wiedzy i umiejętności w sposób uporządkowany i logiczny.


Kiedy wydano tę publikację?
Ten podręcznik został wydany w 2022 roku. Zawierając najnowsze informacje, podręcznik staje się atrakcyjniejszy dla uczniów chcących być na bieżąco z najświeższymi materiałami.


Ile stron ma ta pozycja?
Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zima to książka złożona z 8 stron.
Jest wypełniona edukacyjną treścią opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawiera wartościowe i starannie dobrane materiały, które dostarczają wymaganą wiedzę z danego przedmiotu.


Co powinien posiadać uczeń oprócz wymaganych podręczników?
Pamiętaj o odpowiednich zeszytach. Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące dodatkowych wymagań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się często: długopisy, ołówki, flamastry, artykuły plastyczne i kreatywne. Plecak w ulubionym kolorze, piórnik z wizerunkiem ukochanego bohatera... W rok szkolny warto wejść energetycznie i we własnym stylu. Dedykowane artykuły szkolne dostarczą radości, a wręcz dodać nieco pewności siebie. Odpowiednie artykuły kreatywne mogą dostarczyć inspiracji do pracy twórczej. Sprawdź przybory i inne artykuły do szkoły, z którymi, w naszej opinii, warto zacząć rok szkolny.


Czy w razie pomyłki podczas zakupów mogę wymienić lub zwrócić podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić zakupiony podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz zwrócić produkt, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Funkcjonowanie osobiste i społeczne. Karty pracy dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną. Zima

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>