Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy

Pojazdy. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy to gwarantowana zabawa dla każdego. W środku znajdują się puzzle w postaci pionowych patyczków – 8 obrazków pojazdów do ułożenia, tacka na której można układać rysunek oraz książeczka z wierszykami dotyczącymi obrazków. Nowością są dodatkowe...
28,53 * 42,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,45 zł

Opis

Pojazdy. Akademia mądrego dziecka. Pudełko pełne zabawy to gwarantowana zabawa dla każdego.

W środku znajdują się puzzle w postaci pionowych patyczków – 8 obrazków pojazdów do ułożenia, tacka na której można układać rysunek oraz książeczka z wierszykami dotyczącymi obrazków. Nowością są dodatkowe napisy w języku angielskim. W puzzlach mamy do ułożenia: samolot, auto, żaglówkę, statek, rakietę, koparkę, wóz strażacki oraz pociąg. Czytanie i układanie elementów korzystnie wpływa na rozwój dziecka. Puzzle rozwijają motorykę małą czyli pomagają ćwiczyć sprawność rąk, chwytność palców i precyzję ruchów, a wspólne czytanie pomaga rozwijać wyobraźnię oraz wzbogaca słownictwo.

Zbigniew Dmitroca, Marzka Dobrowolska to autor książki "Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy".

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zainspiruje do kreatywnych działań, pozytywnie oddziałując na jego rozwój i odkrywanie pasji. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Książeczka o pojazdach to idealna propozycja dla malucha, który chce dowiedzieć się więcej o motoryzacji.

Publikacje dla dzieci w wieku 1-4 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspiera małych ludzi w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To doskonała zabawa dla dziecka i rodzica! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim więź.

 

Historyjka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją zapakować do torby dziecka.

Jeśli po przeczytaniu książeczki, dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie wahaj się - sprawdź także kolejne bajki z cyklu "Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy".

Jest to dość krótka publikacja - jej długość to 12 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy" opublikowało Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Szczegóły - Pojazdy. Akademia Mądrego Dziecka. Pudełko pełne zabawy

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>