Pojazdy mini pogotowie Technok

Mini samochodziki ambulansu to dynamiczny zestaw dla małych odkrywców, którzy uwielbiają odgrywać role odważnych lekarzy i ratowników medycznych. Zestaw zawiera szybki helikopter, samochodzik oraz niezastąpioną karetkę pogotowia, które razem tworzą niezapomniane przygody i akcje ratunkowe dla...
21,88 * 30,65 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 28,85 zł

Opis

Mini samochodziki ambulansu to dynamiczny zestaw dla małych odkrywców, którzy uwielbiają odgrywać role odważnych lekarzy i ratowników medycznych. Zestaw zawiera szybki helikopter, samochodzik oraz niezastąpioną karetkę pogotowia, które razem tworzą niezapomniane przygody i akcje ratunkowe dla zabawkowych bohaterów.

Zestaw zawiera:

ambulans

helikopter

autko

opakowanie

Różnorodność pojazdów: dzięki różnorodności samochodzików w zestawie, dzieci mogą odgrywać różne scenariusze akcji ratunkowych, od transportowania rannych do szpitala po udzielanie pomocy w sytuacjach awaryjnych. To rozbudza ich wyobraźnię i pomaga zrozumieć, jakie są różne funkcje i zadania służby zdrowia.

Urocze buźki: zabawki, takie jak helikopter, karetka i samochód, zostały wyposażone w wyraziste oczy i uśmiechy, co nadaje im przyjazny i sympatyczny wygląd. To sprawia, że dzieci mogą utożsamiać się z zabawkowymi bohaterami, co rozwija empatię u maluchów.

Rozwój umiejętności: odgrywanie ról ratowników lub lekarzy to nie tylko zabawa, ale także cenny sposób rozwijania wyobraźni, kreatywności oraz umiejętności społecznych u dzieci. Poprzez symulowanie różnych sytuacji i akcji ratunkowych maluchy uczą się logicznego myślenia, podejmowania decyzji oraz współpracy z innymi.

Bezpieczne materiały: zabawki wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest bezzapachowe i bezpieczne dla dzieci. Naklejki twarzy zostały solidnie wykonane, aby zagwarantować ich trwałość i odporność na uszkodzenia.

Cechy produktu:

pojazdy: samochód, ambulans, helikopter

urocze buźki

różnorodność pojazdów

rozwój kreatywności

bezpieczne wykonanie

solidne materiały

nauka podejmowania decyzji

jasne kolory

nauka logicznego myślenia

Wiek: 3+

Wymiary zabawki: 26 x 12 x 9 cm

Szczegóły - Pojazdy mini pogotowie Technok

  • Producent: Technok
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4823037605811
  • EAN: 4823037605811
  • Wymiary: 265x128 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>