Pokolenia. Jak uczyć się od siebie nawzajem

Kilka różnych generacji urodzonych i dorastających w odmiennych warunkach społeczno-politycznych. Od pokolenia wojny, przez pokolenie PRL-u, pokolenie X,Y, Z, aż po pokolenie Alfa. Co je łączy, a co dzieli? Czy zetki uprawiają mniej seksu niż ich rodzice? Czy starsze generacje były bardziej...
32,82 * 52,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,53 zł

Złap hity miesiąca >>

Opis

Kilka różnych generacji urodzonych i dorastających w odmiennych warunkach społeczno-politycznych. Od pokolenia wojny, przez pokolenie PRL-u, pokolenie X,Y, Z, aż po pokolenie Alfa.

Co je łączy, a co dzieli?

  • Czy zetki uprawiają mniej seksu niż ich rodzice?
  • Czy starsze generacje były bardziej pracowite?
  • Czy pokolenie Alfa pochłonie epidemia samotności?
  • Czy milenialsi są niezaradni i roszczeniowi?
  • Czy miłość dla wszystkich generacji zawsze znaczy to samo?

Fascynująca opowieść o pokoleniach i sferach życia, w których funkcjonują i przecinają się ze sobą. Wnikliwa analiza społeczno-kulturowa prof. Tomasza Sobierajskiego przeplata się z opowieściami wyjątkowych osób z różnych generacji, z którymi rozmawia Magdalena Kuszewska. Swoimi refleksjami dzielą się: prof. Maja Komorowska, Magdalena Zawadzka, Agata Młynarska, Marcin Meller, prof. Adam Bodnar, Małgorzata Gołota i Bracia Kacperczyk.

To pierwsza w Polsce książka o pokoleniach, która kładzie akcent na dialog między generacjami i podkreśla wartość międzypokoleniowej współpracy.

Od teraz zaczniesz inaczej patrzeć na rodziców, dziadków, współpracowników i dzieci, bez względu na to, które pokolenie nazwiesz swoim.

Szczegóły - Pokolenia. Jak uczyć się od siebie nawzajem

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również