Pokoloruj rodzinę deDOMO. Colour your deDOMO ...

Kolorowanka zawiera zabawne ilustracje z życia rodziny z dowcipnie opisującymi je wyrażeniami po polsku i po angielsku. Wyrażenia zostały zaczerpnięte z niezbędnika językowego serii "Angielski dla rodziców" metodą deDOMO. Stąd też w książeczce znalazła się również tak zwana Szczęśliwa Siódemka,...
5,72

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,84 zł

Opis

Kolorowanka zawiera zabawne ilustracje z życia rodziny z dowcipnie opisującymi je wyrażeniami po polsku i po angielsku. Wyrażenia zostały zaczerpnięte z niezbędnika językowego serii "Angielski dla rodziców" metodą deDOMO. Stąd też w książeczce znalazła się również tak zwana Szczęśliwa Siódemka, czyli najważniejsze porady dotyczące nauki języka w domu.
Twórcy serii "Angielski dla rodziców" przekonują:
"Jesteś rodzicem? Znasz choć trochę angielski? Chcesz pomóc swojemu dziecku w nauce języka, a nie wiesz jak? Angielski metodą deDOMO jest właśnie dla Ciebie!"
Wielu rodziców chciałoby pomóc dzieciom w nauce języka, ale nie wie, jak. Boją się zniechęcić dziecko, a zarazem chcieliby aktywnie uczestniczyć w jego kształceniu. Inicjatywa edukacyjna deDOMO to pierwszy projekt wydawniczy i szkoleniowy stworzony od początku z myślą o nich. Metodykę "Angielskiego dla rodziców" doceniły Ministerstwo Edukacji Narodowej, które przyznało projektowi certyfikat Europejskiego Roku Kreatywność i Innowacji, Uniwersytet Dzieci - partner edukacyjny oraz British Council Polska - partner akademicki.

Książeczka "Pokoloruj rodzinę deDOMO. Colour your deDOMO ..." jest pracą zbiorową, więc do przygotowywania treści zaangażowanych było kilka osób.

Dzieci dość szybko opanowują języki obce. Jeśli chcesz, by Twojemu kilkulatkowi nauka szła jeszcze sprawniej, zakup mu publikację pt."Pokoloruj rodzinę deDOMO. Colour your deDOMO ...". To skuteczne narzędzie edukacyjne, które rozwija umiejętność komunikacji i otwiera drzwi do innych kultur.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspiera rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością skłoni malucha do zadawania licznych pytań.
  • Ładne, kolorowe ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książek wspiera dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do urzędu.

Jeśli po lekturze całości książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i sprawdź też pozostałe bajki z serii "DEDOMO".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość to 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Pokoloruj rodzinę deDOMO. Colour your deDOMO ..." udostępniło Wydawnictwo Lingo. Jeśli ta książeczka zainteresuje dziecko, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.