Popiół i kurz. Opowieść ze świata pomiędzy

34,90

Produkt niedostępny

Dodaj do listy zakupowej

Opis

Nie wiadomo, czy istnieją niebiosa. Nie wiadomo też, czy istnieje piekło. Jedyne, co jest pewne, to popiół i kurz zalegające piętro wyżej.

Tu każdy przedmiot, myśl, uczucie mają swoje Ka - odbicie świata materialnego. Tu pełzają myślokształty, zbierają się skeksy - demony nagłej śmierci, tu przenika zło chcące pożreć, zawładnąć twoją duszą.

Tu wędrujesz Ty, gdy nie zdajesz sobie sprawy, że właśnie umarłeś.

Witaj w świecie Pomiędzy!

"Grzędowicz wymieszał tu kilka gatunków, wybierając najlepsze, klasyczne elementy - oryginalny, tajemniczy i niebezpieczny świat, w którym zdarzyć może się wszystko, zagadkę rodem z dobrego kryminału, ze sporą dawką mitu, tajemnic starożytnej kultury, niczym w powieściach Dana Browna, z typowo fantastycznymi stworami, które doskonale poradziłyby sobie w niejednym horrorze. Do tego inteligentne, choć niezbyt liczne dialogi, klimatyczne opisy, pozwalające odczuć prawdziwie przytłaczającą grozę Świata Pomiędzy, oraz efektowne sceny walki i trochę rozmyślania na tematy wyższe. "

Lubimy Czytać

Szczegóły - Popiół i kurz. Opowieść ze świata pomiędzy

  • Tytuł: Popiół i kurz. Opowieść ze świata pomiędzy
  • Autor: Jarosław Grzędowicz
  • Wydawnictwo Fabryka Słów
  • Oprawa: Miękka
  • Rok wydania: 2015
  • Ilość stron: 322
  • Format: 12,5x19,5 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 9788379641178
  • Język: polski
  • Podtytuł: czyli opowieść ze świata pomiędzy
  • ISBN: 9788379641178
  • EAN: 9788379641178
  • Wymiary: 12.5x19.5 cm

Dane producenta

Fabryka Słów sp. z o.o., Irysowa 25 A, 20-834 Lublin, Polska, biuro@fabrykaslow.com.pl, tel. 81 740 20 50

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

O Autorze

Popularne tematy