Powiedz mi! Dzieci zwierząt

Jeśli masz cztery lata lub więcej, jesteś ciekawy świata, lubisz zadawać pytania i z chęcią zdobywasz wiedzę, ten niezwykły tytuł będzie idealny dla ciebie! Szukaj odpowiedzi, wytęż wzrok, rusz głową! Tekst książki Dzieci zwierząt będzie odpowiedni już dla przedszkolaków. Strony na sprężynkach są...
49,70 * 70,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 49,62 zł

Opis

Jeśli masz cztery lata lub więcej, jesteś ciekawy świata, lubisz zadawać pytania i z chęcią zdobywasz wiedzę, ten niezwykły tytuł będzie idealny dla ciebie! Szukaj odpowiedzi, wytęż wzrok, rusz głową!

Tekst książki Dzieci zwierząt będzie odpowiedni już dla przedszkolaków. Strony na sprężynkach są przyjemne w przeglądaniu i sprawiają, że otwieranie książki i jej wertowanie staje się wyjątkowo wygodne.

Każda strona tytułu to odpowiednio wyróżniona graficznie ciekawostka oraz pytanie dotyczące małych zwierząt oraz ich rozwoju z propozycjami możliwych odpowiedzi. Rozwiązanie można poznać, odwracając stronę!

Ciekawemu tekstowi towarzyszą kolorowe ilustracje słodkich maleństw: prosta kreska z pewnością spodoba się najmłodszym.

Pytań jest ponad 60! A oto niektóre z nich:

Czy wszystkie kocięta z jednego miotu zawsze mają tego samego tatę? Dlaczego kwoka siada na jajkach? Dlaczego dziecko warana z Komodo żyje na drzewie? Kto składa jaja w krowim placku? Kto wychowuje małego liska? Dlaczego mama krokodyl trzyma własne dzieci w pysku? W jaki sposób orlica zmusza swoje dziecko do latania? Ile mleka codziennie wypija dziecko płetwala błękitnego? Gdzie rodzi się dziecko zebry? Czy kaczątko od urodzenia potrafi pływać i latać? Dlaczego mały pelikan wkłada głowę do dziobów rodziców?

Odpowiedzi na wszystkie te pytania i mnóstwo innych można odnaleźć w tej książce. Niektóre z nich mają formułę "prawda czy fałsz". To też będzie źródło wielu zaskoczeń!

Za treścią historyjki "Powiedz mi! Dzieci zwierząt" stoi Cecile Jugla.

Tytuł oryginalny prezentowanej książki: Les bebes animaux.

Wspieraj poznawanie świata przez kilkulatka za pomocą atrakcyjnych książek poruszających interesujące tematy. "Powiedz mi! Dzieci zwierząt" to świetny prezent dla ciekawskiego brzdąca. Książeczka inspiruje do zadawania pytań, poszukiwania odpowiedzi i zgłębiania tajemnic świata.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej ciekawy świat tych wspaniałych stworzeń.

Książki dla dzieci w wieku 5-7 lat są bardzo pomocnym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija logiczne myślenie i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania wielu pytań.
  • Piękne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie z dzieckiem stwarza mu dobrą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym o treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Książka ma twardą oprawę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej będzie ją zniszczyć.

Jeśli po przeczytaniu książki, dziecko będzie chciało poznać więcej przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź też inne części z cyklu "Powiedz mi!".

Jest to średniej długości lektura - ma 64 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Powiedz mi! Dzieci zwierząt" wydało Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź także pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Wydanie dla wymagających. Tytuł dla osób dysponujących większymi środkami. Ta książeczka sprawdzi się jako prezent.