Powrót Ducha, karty

W talii Powrót Ducha wielowymiarowe fraktale wypełnione niesamowitą energią przekazują głębokie przesłanie i są duchowymi przewodnikami. Pomogą Ci radzić sobie z codziennym życiem oraz emocjonalnymi i osobistymi wyzwaniami.
90,34 * 119,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 90,71 zł

Opis

W talii Powrót Ducha wielowymiarowe fraktale wypełnione niesamowitą energią przekazują głębokie przesłanie i są duchowymi przewodnikami. Pomogą Ci radzić sobie z codziennym życiem oraz emocjonalnymi i osobistymi wyzwaniami. Ich odpowiedzi są szczere, bezpośrednie, a jednocześnie życzliwe i współczujące. Zawsze doskonale oddają daną sytuację, a ich siłę trudno opisać słowami.

"Za każdym razem, gdy interpretuję te karty, czuję, że moc Ducha nawiązuje ze mną poufną więź i przemawia do mnie z głębi mojej duszy. Wiem, że mówią mi prawdę, ale nigdy nie czuję się oceniana czy niezrozumiana. Przynoszą tylko miłość, szacunek, troskę i przewodnictwo z najwyższych poziomów duszy, spokoju i jasności".  

Talia zawiera 44 karty o wymiarach 8.8 x 12.7 cm. Do kart dołączona jest 111-stronicowa książeczka z opisem talii. Zestawy jest wydany w języku polskim.

Szczegóły - Powrót Ducha, karty

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>