Prawo rodzinne i opiekuńcze. Przed egzaminem

Opracowanie kompleksowo omawia zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego w przystępnej formie pytań i odpowiedzi, które najczęściej pojawiają się na egzaminach z tego przedmiotu. Jest to nowoczesny niezbędnik do nauki i powtórki przed sprawdzianem ? czytelnik uczy się poprzez zadawanie...
41,65 * 49,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 49,00 zł

Opis

Opracowanie kompleksowo omawia zagadnienia z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego w przystępnej formie pytań i odpowiedzi, które najczęściej pojawiają się na egzaminach z tego przedmiotu.

Jest to nowoczesny niezbędnik do nauki i powtórki przed sprawdzianem ? czytelnik uczy się poprzez zadawanie pytań, formułowanie własnych odpowiedzi, a następnie ich weryfikację z tymi, które znajdują się w książce.

Książka zawiera ponadto zestaw wykresów, tabel, diagramów, które również ułatwiają przyswajanie informacji. Zastosowanie takiej formy angażuje czytelnika, który aktywnie zdobywa i weryfikuje swoją wiedzę. Informacje zgłębiane za pośrednictwem aktywnej nauki są lepiej zapamiętywane i utrwalane oraz świetnie uzupełniają przepisy kodeksu.

Publikacja w szczególności przeznaczona jest dla studentów i aplikantów. Będzie ona również pomocna pracownikom naukowym, którzy mogą ją wykorzystać jako materiały do ćwiczeń.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Prawo rodzinne i opiekuńcze. Przed egzaminem

Inni Klienci kupili również
Bestsellery - Książki