Whisbear

Whisbear to młoda firma, która podbiła serca mam i maluszków szumiącymi zabawkami najwyższej jakości. Nie bez powodu tzw. szumisie są popularnym elementem coraz większej ilości wyprawek dla dziecka. Skutecznie wyciszają niemowlęta, ułatwiając im spokojny sen. Dają ukojenie nie tylko noworodkom, ale też rodzicom, dla których w tym wymagającym okresie szumiące zwierzątko to nie tylko gadżet, ale realne wsparcie.

Maskotki Whisbear są innowacyjne. Posiadają inteligentny system wychwytujący płacz dziecka i emitują uspokajający, tzw. różowy szum, który z czasem się wycisza. Ten konkretny rodzaj szumu przypomina dźwięki z okresu ciąży, kiedy przez wiele miesięcy dziecko bezpiecznie kuliło się w łonie mamy. Zabawki wyposażone są także w szeleszczące uszy i łapki, a więc nie tylko cieszą oczy dziecka, ale też stymulują jego doznania i wrażenia sensoryczne. Dodatkowo posiadają ukryte w nóżkach magnesy, co pozwala na stabilne zaczepienie na ramie łóżeczka, wózka i wszędzie tam, gdzie zwierzątko będzie blisko pociechy.

Dostępne w Bee.pl produkty Whisbear są polecane przez pediatrów i można je stosować już od pierwszego dnia życia dziecka. Szyte są ręcznie w Polsce, z najwyższej jakości atestowanych materiałów. Kolorowe pluszaki można bezpiecznie prać po wyjęciu ze środka urządzenia zasilanego bateriami. Jeżeli wybierasz się na baby shower lub chcesz sprawić świeżo upieczonym rodzicom praktyczny upominek – wybierz jeden z dostępnych produktów, a będzie to prezent idealny. Każdy wie, jak cenna w tym szczególnym czasie jest pomoc i sen. Aż 97% rodziców jest zadowolonych z użytkowania szumisiów.

© 2020 - All rights reserved Sklepy internetowe