Bambo Nature - pieluszki, pieluchomajtki


Produkowane z myślą o niemowlętach i małych dzieciach higieniczne produkty czy kosmetyki powinny cechować się najwyższą jakością. Delikatna skóra niemowlaków jest bowiem niezwykle podatna na wszelkie podrażnienia czy stany zapalne. Stosowanie jakichkolwiek środków chemicznych, sztucznych aromatów czy konserwantów jest praktyką absolutnie niedozwoloną – produkty dedykowane dzieciom powinny być możliwie jak najbardziej naturalne.

Marka Bambo Nature - gwarancja jakości z certyfikatem ekologicznym

Abena Polska, właściciel marki Bambo Nature, to firma założona w 2005 roku przez duńską markę Abena Institutions Holding. Producent specjalizuje się w wyrobach medycznych czy dystrybucji akcesoriów higienicznych takich jak podkłady higieniczne, środki do higieny osobistej czy pieluszki dla dzieci.

Z myślą o najmłodszych konsumentach powstała dodatkowa linia produktów wyróżniająca się ofertą bogatą w wysokiej jakości propozycje do pielęgnacji. Bambo Nature to przede wszystkim ekologiczne pieluszki dla dzieci, które posiadają Skandynawski Znak Ekologiczny, który potwierdza dobrą jakość produktu dodatkowo przyjaznego dla środowiska.

Pieluchy i pieluchomajtki Bambo Nature - przyjazne dla środowiska i dla dziecka

Każdy produkt z linii Bambo Nature jest dermatologicznie przebadany, dzięki czemu rodzice otrzymują gwarancję, że dziecięca skóra nie będzie podrażniona. Stosowana w pieluszkach pulpa celulozowa pozyskiwana jest ze zrównoważonego leśnictwa – to oznacza, że produkcyjne procesy pieluszek nie przyczyniają się do dużej wycinki drzew. W ofercie Abeny znajdziemy różne rodzaje pieluch zróżnicowane ze względu na rozmiar produktu czy też ilość pieluszek w paczce. Oprócz tego firma dysponuje pieluchomajtkami czy chusteczkami nawilżonymi przystosowanymi do delikatnej skóry dziecka.

Co wyróżnia ekologiczne pieluszki Bambo Nature?

Bambo Nature to znany producent naturalnych pieluszek bambusowych. Dzięki ekologicznym metodom wytwarzania pieluszki są bezpieczne dla skóry dziecka. Materiał, z jakich są wykonane, opiera się głównie na celulozie i jest znacznie bezpieczniejszy od popularnego kwasu akrylowego, który znajduje się w pieluszkach tradycyjnych. Podrażnienia, odparzenia, świąd - zapomnij o nich. Pieluszki bambusowe od Bambo Nature są dostosowane do delikatnej skóry dziecka, wyjątkowo miękkie i komfortowe. Są także idealne dla dzieci z takimi problemami skórnymi jak AZS.

Dzięki regulowanym zapięciom łatwo dopasować je do rozmiaru dziecka, by pieluszka nie zsuwała się nawet podczas raczkowania czy prób chodzenia. Producent do wyrobu pieluszek wykorzystuje naturalną i ekologiczną pulpę drzewną. Dzięki temu pieluszka świetnie chłonie wilgoć, a jednocześnie jest bezpieczna zarówno dla skóry dziecka, jak i dla środowiska. Pieluszki Bambo Nature są w pełni biodegradowalne. Materiały do ich wykonania pochodzą jedynie z lasów, objętych odpowiednią, zrównoważoną gospodarką. Produkty Bambo Nature nie zawierają sztucznych dodatków zapachowych ani niebezpiecznych substancji. Oparte są jedynie na naturalnych materiałach. Producent dystrybuuje również naturalne i biodegradowalne chusteczki nawilżane niezawierające chloru, perfum oraz barwników. Są delikatne dla skóry dziecka i łatwe w użyciu.

Zapraszamy do zapoznania się z produktami Bambo Nature dostępnymi w naszym sklepie internetowym!

w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 52,57 zł
NOWOŚĆ
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 161,97 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 52,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 50,23 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 31,35 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 28,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 52,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 19,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 30,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 32,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 32,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 30,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 26,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 34,99 zł
© 2024 - All rights reserved Sklepy internetowe