Biofos


 

Jakie są produkty Biofos? Przede wszystkim bezpieczne – zarówno dla ludzi, zwierząt, jak i dla środowiska naturalnego. Zawierają szczepy tlenowych i beztlenowych bakterii, które umożliwiają skuteczne działanie w niemal każdych warunkach. Produkty Biofos zapobiegają sytuacjom kryzysowym – regularne używanie specyfików marki zapobiega zapychaniu odpływów i umożliwia likwidację uciążliwych zapachów.

Specjaliści z firmy Biofos oprócz odpowiedniego profilowania produktów znajdujących się w ofercie, badają także aktualne zapotrzebowanie na branżowym rynku. Chcąc ułatwić wybór potencjalnemu konsumentowi, Biofos wprowadził do swojej oferty różne pojemności proponowanych produktów – tak, by każdy z łatwością znalazł opłacalne dla siebie rozwiązanie.  

Wybór biologicznych preparatów wysokiej jakości nie należy do najłatwiejszych – to właśnie dlatego Biofos cieszy się dużą popularnością wśród świadomych konsumentów. Skuteczność preparatów potwierdzono badaniami, które wykonano przez Wydział Instalacji Budowlanych, Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej. Oto produkty, które znajdziecie w naszym sklepie internetowym:

  • Żel do czyszczenia do WC,
  • Mleczko do czyszczenia łazienki,
  • Biologiczny preparat do szamb i przydomowych oczyszczalni ścieków,
  • Preparat biologiczny do latryn i suchych toalet.

Wszystkich zainteresowanych ofertą marki Biofos zapraszamy do zapoznania się z pozostałym asortymentem dostępnym na naszej stronie internetowej. Życzymy udanych zakupów!

Biofos

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe