Bob Snail


Owoce to niesłychanie ważny element codziennej diety, m.in. z uwagi na zawarto¶ć witamin czy błonnika. Wła¶ciwe odżywianie wymaga, aby przek±ski między posiłkami - podobnie jak dania główne - były pełne pożytecznych składników. Osobom poszukuj±cym produktów, które ł±cz± w sobie obie te prawdy, naprzeciw wychodzi marka Bob Snail. Owocowe przek±ski Bob Snail to nie tylko pyszna alternatywa dla niezdrowych słodyczy czy tłustych chipsów - to także cenne Ľródło drogocennych składników, które możesz mieć zawsze pod ręk±! Naturalne przek±ski ¦limak Bob pozwol± Ci również zadbać o zdrowie Twojego dziecka. SprawdĽ, jakie zdrowe słodycze Bob Snail proponujemy Ci w Bee!

Owocowe słodycze Bob Snail w Bee

Przek±ski i naturalne cukierki Bob Snail to produkty firmy Eco-Snack, znanej z dostarczania najwyższej jako¶ci żywno¶ci dietetycznej, bogatej w cenne zwi±zki i pozbawionej szkodliwych substancji. Dwustopniowy, przebiegaj±cy w niskich temperaturach proces produkcyjny przek±sek ze ¶limakiem Bobem pozwala zachować drogocenne wła¶ciwo¶ci owoców. Składaj±ce się wył±cznie z owoców, zdrowe produkty Bob Snail, które znajdziesz w Bee, to m.in.:

- naturalne przek±ski gruszka-mango, bogate m.in. w przeciwutleniacze, witaminy i sole mineralne;
- pyszne przek±ski Bob Snail jabłkowo-gruszkowe ze wspomagaj±cym trawienie błonnikiem;
- zdrowe przek±ski malinowo-jabłkowe, będ±ce Ľródłem minerałów (potasu, magnezu czy żelaza) i nie tylko;
- przek±ski gruszkowo-ananasowe z jodem i duż± zawarto¶ci± witaminy C;
- zdrowe cukierki owocowe, np. jabłkowo-borówkowe, posiadaj±ce w swoim składzie wiele pożytecznych substancji (np. flawonoidów).

Słodycze Bob Snail to pozbawione dodatku cukru czy konserwantów pyszne przek±ski odpowiednie dla dzieci i dorosłych. Mog± stanowić uzupełnienie diety wegańskiej, pozwol± także na szybki zastrzyk energii podczas wysiłku fizycznego. Kształt przek±sek ¦limak Bob - zwinięte owoce, przywodz±ce na my¶l muszlę - to kolejna rzecz, dzięki której pokochało je tak wiele osób! Poznaj dokładnie ofertę Bee i wybierz odpowiedni± opcję - oferujemy zarówno pojedyncze przek±ski, jak i zestawy opakowań. Zapraszamy do zakupów w Bee!

Bob snail logo

-7%
w magazynie
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe