Bounty


 

Bounty to rozpoznawalna marka przez osoby, które uwielbiają niebanalne połączenie czekolady ze smakiem rajskiego kokosa. Zwykle kojarzona jest z batonikami, jednak w naszym sklepie znaleźć można produkty o tym samym wspaniałym smaku, lecz w nieco innej postaci. Dobrze wiemy o tym, że ci, którzy uwielbiają ten batonik, będą wniebowzięci – zarówno dzieci, jak i dorośli!

W naszym sklepie oferujemy krem Bounty do smarowania, a także polewę deserową o niebiańsko kokosowo-czekoladowym smaku. Trzeba przyznać, że koncern Mars Incorporated, który produkuje słodycze o tropikalnej nucie, wie jak rozpieścić podniebienia swoich fanów. Dodatków tych można używać np. do ciast, lodów czy kanapek. Z pewnością wzbogacą wybrane danie o delikatny, a zarazem głęboki smak kokosa. W pełni zaspokoją ochotę na coś słodkiego, gdyż są idealnym pomysłem na deser.

Cenne właściwości kokosa

Produkty Bounty bazują na kokosie, który zawiera dużo cennych wartości odżywczych. Bogaty jest w potas, żelazo, cynk, magnez, fosfor, błonnik oraz kwas foliowy. Ma także witaminy A, z grupy B, C, E i K. Kokos jest kaloryczny, jednak nasycone kwasy tłuszczowe, w nim zawarte metabolizują się w taki sposób w organizmie, że stanowią szybko dostępne źródło energii, a nie odkładają się jako materiał zapasowy.

Produkty Bounty można wykorzystać jako bazy do swoich deserów. Uaktywniając swoją kulinarną kreatywność, można stworzyć prawdziwie bajeczne słodkie cuda. Jeśli pragniesz zanurzyć się w prawdziwie tropikalnym smaku, zapraszamy do zakupu produktów Bounty w naszym sklepie.

Bounty

© 2021 - All rights reserved Sklepy internetowe