Chicco


 

Chicco to marka założona w 1958 roku przez Pietro Catelliego. Jest dziś oddziałem globalnej korporacji Artsana SpA, należącym do grupy Artsana i oferuje produkty wysokiej jakości, które mają na celu poprawę życia nie tylko dzieci i rodziców, ale także ludzi na wszystkich innych etapach rozwoju.

Włoski producent zabawek oraz artykułów dla dzieci i niemowląt ma za sobą kilkadziesiąt lat doświadczenia, które czynią produkty Chicco najlepszym wyborem. Marka posiada w swojej ofercie produkty takie jak: akcesoria dla niemowląt, zestawy pielęgnacyjne, wózki i foteliki samochodowe oraz pierwszorzędne zabawki.

Chicco jest przedsiębiorstwem, które ponosi odpowiedzialność społeczną. Czyni to poprzez prowadzenie projektu dobroczynnego Chicco di Felicità. Powstały w 2010 roku projekt stanowi symboliczny podarunek dla dzieci w potrzebie. Chicco to marka mająca na uwadze istotne wartości, co przekłada się to na jakość produktów. Misją Chicco od zawsze było uszczęśliwianie dzieci.

Firma uważnie przygląda się potrzebom rodziców i dzieci, kierując się empatią oraz wspierając i dbając o ich satysfakcję. Dzięki temu opracowanie najlepszych rozwiązań stało się regularnie realizowanym przez markę celem.

Ponadto firma Chicco prowadzi badania dotyczące dzieci w różnym wieku. Świadczy to o ich ogromnych kompetencjach naukowych, doświadczeniu, jak i o poczuciu odpowiedzialności.

Chicco

 

-4%
wysyłka w 24 godziny
-4%
wysyłka w 24 godziny
-22%
wysyłka w 48 godzin
-27%
119,06 zł 162,00 zł
Pies detektyw Outlet
wysyłka w 48 godzin
© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe