Dudu-Osun


Naturalne kosmetyki do ciała są coraz bardziej popularnym towarem na rynku. Na początku docenili je wegetarianie i weganie oraz osoby aktywnie interesujące się ekologią. Dziś zwolenników tego typu rozwiązań przybywa z dnia na dzień, a w sklepach coraz częściej można spotkać naturalne produkty pielęgnacyjne.

Kremy, balsamy, szampony i mydła – to tylko niektóre z produktów pielęgnacyjnych, które są dostępne także w ekologicznych wersjach. Produkcją tych ostatnich zajmuje się Tropical Naturals, właściciel Dudu-Osun – firma pochodząca z Nigerii i wykorzystująca specyfikę afrykańskiej kultury. To absolutnie unikatowe produkty, które każdorazowo wykonuje się z naturalnych składników, mianowicie ziół zbieranych w tamtejszych lasów tropikalnych. To także kosmetyki produkowane ręcznie, bez dodatku konserwantów czy innych szkodliwych substancji chemicznych.  

Historia Tropical Naturals sięga 1995 roku – to wtedy nastąpiło oficjalne otwarcie niewielkiej siedziby Tropical Naturals. Niespełna dziesięć lat później pracownicy celebrowali rejestrację dynamicznie działającej firmy. Czarne mydło z Nigerii jest bez wątpienia najbardziej rozpoznawalnym produktem marki.  Wyznając zasady takie jak przejrzystość i prostota, marka Tropical Naturals tworzy organiczne, biodegradowalne kosmetyki o potwierdzonej skuteczności.

Produkty bazujące na naturalnych składnikach są nie tylko bezpieczne dla naszej skóry, ale także niezwykle skuteczne. Siła organicznych składników dobroczynnie wpływa na stan na skórka i widocznie poprawia kondycję skóry. Kompozycja przeciwutleniaczy o dużej wydajności, olejków eterycznych i witamin sprawia, że produkty Tropical Naturals są niezwykle uniwersalnym produktem, który sprawdzi się w przypadku każdego rodzaju skóry. Serdecznie zapraszamy do zakupów!

9,99 * 10,00 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 15,02 zł
© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe