Ecocera


 

Ecocera jest producentem naturalnych kosmetyków, które nie zawierają syntetycznych dodatków lub też zawierają ich ograniczoną do minimum ilość. Firma dba o to, aby jej produkty w naturalny sposób pielęgnowały skórę i zapewniały jej wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Bazą są przede wszystkim rośliny, takie jak bambus, ryż, palma czy kokos. Są one bogate w cenne fitosterole, wartościowe kwasy tłuszczowe, polifenole, aminokwasy oraz mnóstwo minerałów, dzięki którym skóra jest odżywiona i wygląda zdrowiej!

Produkty marki Ecocera przeznaczone są dla kobiet, które nie są zadowolone z działania oraz składu tradycyjnych kosmetyków, dlatego poszukują naturalnej i skutecznej zarazem pielęgnacji. W ofercie firmy Ecocera klientki mogą znaleźć między innymi naturalne pudry matujące oraz brązujące, a także mydła do pielęgnacji ciała.

Jak się okazuje, kosmetyki naturalne mogą być równie skuteczne, jak drogeryjne, ponieważ zawierają mnóstwo cennych składników i są pozbawione szkodliwych substancji, które często można znaleźć w tradycyjnych kosmetykach.

Jakie są zalety kosmetyków naturalnych?

  • Nie zawierają toksycznych składników, takich jak parabeny, SLS, silikony.
  • Są delikatne i bezpieczne dla skóry, gdyż nie zawierają składników drażniących.
  • Zawierają cenne składniki odżywiające skórę.
  • Dzięki stosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, kosmetyki marki Ecocera łączą w sobie zalety naturalnej pielęgnacji i najnowszych rozwiązań w kosmetologii, dlatego z powodzeniem mogą zastąpić tradycyjne, drogeryjne kosmetyki.

Ecocera

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe