Jacobs


 

Kawa marki Jacobs to kawa idealna na rozpoczęcie dnia pełnego wyzwań. Kawa Jacobs to najwyższej jakości kawa, która ma niepowtarzalny smak i aromat. Bogactwo smaku kryje się w sposobie mielenia i przygotowywania zarówno kawy palonej jak i rozpuszczalnej. Kawa rozpuszczalna Jacobs zachowuje smak i aromat kawy parzonej, ponieważ do jej wyrobu wyselekcjonowano najlepsze ziarna kawy, by jak najlepiej oddać głębię smaku i lekką goryczkę czarnej kawy. Kawa Jacobs zarówno parzona, jak i rozpuszczalna smakuje  idealnie z mlekiem, cukrem, śmietanką, jak i bez dodatków. Jest jednocześnie mocna i subtelna. Świetna do śniadania, a także popołudniowego ciasta.

Można przygotować na niej zarówno mocne Espresso, jak i lekkie caffee latte mleczną pianką. Jest idealna do przyrządzania jej w ekspresie, zarówno przelewowywm, jak i ciśnieniowym.
 
Dostępne są kawy ziarniste Jacobs Kronung, a także pełne aromatu kawy rozpuszczalne Jacobs Cronat Gold. Każdy znajdzie swój idealny rodzaj kawy na każdą porę dnia.
 
Firma Jacobs produkuje kawy już od 1895 r. Jej smak zachwyca po dziś dzień. Dzięki niezmiennej metodzie produkcji kawy, Jacobs jest jedną z najczęściej wybieranych kaw na świecie. Nie zawiera sztucznych aromatów ani konserwantów. Jej aromat pochodzi ze specjalnie wybranych ziaren kawy, które są długo palone, by wydobyć ich wspaniały aromat i niezwykły smak. Kawy Jacobs są idealne zarówno dla amatorów kawy rozpuszczalnej, jak i baristów, którzy dbają o każdy aspekt smaku kawy i chcą podawać idealnie zaparzoną kawę.

Jacobs

 

25,95 * 30,04 zł
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 22,99 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 55,11 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 20,99 zł
NOWOŚĆ
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 27,49 zł
107,98 * 111,94 zł
55.97*53.99 zł / za szt. w zest.
*cena detaliczna
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 111,94 zł
w magazynie
najniższa cena z 30 dni: 27,99 zł
© 2023 - All rights reserved Sklepy internetowe