Kolagen NCN

Kolagen NCN Polska to wyłączny dystrybutor naturalnego kolagenu rybiego występującego w postaci sproszkowanej. Inspiracją dla powstania firmy stało się nieustanne dążenie do perfekcyjności – właścicielka Kolagen NCN przez wiele lat przemierzała międzynarodowe rynki, by znaleźć produkt najwyższej jakości – taki, którym warto dzielić się z innymi. Zdobyte wcześniej doświadczenie i profesjonalna wiedza ułatwiły weryfikację prawdziwych właściwości analizowanych surowców.

Te wieloletnie podróże doprowadziły do podpisania kontraktu ze szwajcarską firmą, która profesjonalnie zajmuje się oczyszczaniem biologicznie czynnego kolagenu. Laboratoria, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt nadzorowany przez specjalistów wykorzystujących w swojej pracy innowacyjne procesy technologiczne, to miejsce, w którym zaczyna się historia każdego produktu.

Połączenie najwyższej jakości z atrakcyjnymi finansowo warunkami – to kolejny cel przyświecający firmie Kolagen NCN. Proponowane suplementy przy zachowaniu najwyższych właściwości zostały zatem dostosowane do możliwości finansowych współczesnych konsumentów. W ofercie firmy znajdują się produkty dedykowane całym rodzinom lub też stworzone z myślą o indywidualnych potrzebach kobiet czy mężczyzn.

Wszystkie certyfikaty uzyskane przez Kolagen NCN, podobnie jak sprawozdania z badań są dostępne na oficjalnej internetowej stronie firmy. Każdy potencjalny klient może więc samodzielnie zweryfikować fachowe dokumenty, które są potwierdzeniem wysokiej jakości oferowanych produktów. Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami od Kolagen NCN dostępnymi w naszym sklepie internetowym!

-5%
39,89 zł 41,99 zł
w magazynie
-5%
39,89 zł 41,99 zł
w magazynie
© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe