Lajkonik


 

Paluszki i krakersy - to idealny przysmak na wszelkie imprezy w gronie rodziny bądź przyjaciół. Urodziny, imieniny, zabawa karnawałowa czy wieczór sylwestrowy - podczas każdego z tych spotkań chrupiące paluszki i krakersy sprawdzą się znakomicie. Na co dzień również mogą być świetnym wyborem, zwłaszcza gdy najdzie Was ochota na szybką przekąskę pomiędzy posiłkami. A jeśli już paluszki i krakersy, to najlepiej marki Lajkonik. Produkty tej znanej firmy znajdziecie w ofercie naszego sklepu internetowego.

Lajkonik - tradycja i nowoczesność

Lajkonik to firma z bogatymi tradycjami. Jej wyroby od dziesięcioleci są wypiekane w podkrakowskiej Skawinie, a ich walory smakowe doceniło już kilka pokoleń Polek i Polaków. Słone przysmaki legendarnej już marki Lajkonik to połączenie dobrego składu z niepowtarzalnym smakiem i idealną chrupkością.

Wypieki tego producenta powstają zgodnie z recepturami znanymi od wielu lat, ale nieustannie unowocześnianymi. Ich jakość gwarantuje wysokiej jakości mąka ze starannie wyselekcjonowanych ziaren. Hitem są paluszki dla juniorów, przygotowane z troską o zdrowie najmłodszych. Nie znajdziecie w nich  glutaminianu sodu, barwników i wzmacniaczy smaku, a więc składników niewskazanych dla wrażliwych przewodów pokarmowych Waszych milusińskich.

Wypieki Lajkonik w różnych wariantach

W naszym sklepie internetowym kupicie zarówno paluszki, jak i krakersy Lajkonika. Wśród naszych propozycji są między innymi:

  • Paluszki junior,
  • Paluszki słone extracienkie,
  • Paluszki słone w zestawach,
  • Krakersy krakowskie w postaci talarków.

Zachęcamy do zapoznania się z asortymentem naszego sklepu.

W roli głównej krakersy Lajkonika

Krakersy marki Lajkonik znakomicie będą smakowały z różnorodnymi dodatkami: sosami i pastami. Pomysłów na nie mogą być dziesiątki. Polecamy wypróbować krakersy Lajkonika z dipem serowym, fasolowym bądź owocowym, na przykład z truskawek albo awokado. Równie wyśmienicie będą smakować z pastą jajeczną, z zielonego groszku, tuńczyka lub łososia.

Życząc smacznego, zapraszamy po wyroby Lajkonika do naszego sklepu internetowego.

Logo Lajkonik

© 2022 - All rights reserved Sklepy internetowe