Lavera

Naturalne metody codziennej pielęgnacji to alternatywa stosowana przez coraz większą liczbę osób. Dzięki takim zmianom skóra jest zdrowsza, mniej podatna na podrażnienia i lepiej odżywiona – tym samym przyczyniamy się do poprawienia stanu środowiska naturalnego, które również cierpi w procesie produkcji chemicznych kosmetyków.

Lavera takie ekologiczne trendy rozpowszechnia już od ponad dwudziestu pięciu lat – dzięki temu stała się liderem wśród firm dystrybuujących kosmetyki naturalne. Założycielem marki jest Thomas Haase, który, zafascynowany naturą jako jedynym źródłem urody, postanowił podzielić się własnymi obserwacjami z resztą społeczeństwa. Wszystkie proponowane przez markę produkty są niezmiennie testowane i weryfikowane już na etapie produkcji, co gwarantuje pełną zgodność z odgórnie formułowanymi standardami przeznaczonymi dla certyfikowanych kosmetyków naturalnych. Lavera dynamicznie działa nie tylko na terenie Polski, ale na całym świecie – produkty dostarczane są do ponad czterdziestu krajów.

Kontrolowane uprawy ekologiczne, wieloletni dostawcy i sprawdzone składniki ekologiczne to trzy najważniejsze cele, jakie przyświecają firmie. Zarówno kosmetyki, jak i przeznaczone dla nich opakowania są poddawane specjalistycznym testom, mającym zweryfikować jakość produktu. Procesy produkcji są możliwe dzięki wykorzystaniu zielonej energii – to dobra wiadomość dla wszystkich zaangażowanych w walkę o środowisko naturalne.

Tak przyjazna środowisku polityka firmy znajduje kontynuację w szczegółowym doborze surowców tworzących kosmetyki Lavera. Trzysta składników organicznych i ponad dwieście naturalnych substancji czynnych to w pełni naturalne rozwiązania eliminujące sztuczne barwniki, aromaty czy konserwanty.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo zróżnicowaną ofertę Lavera, w skład której wchodzą m.in. dezodoranty, balsamy do ciała, kremy pielęgnacyjne, pasty do zębów, żele pod prysznic i wiele innych. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi kosmetykami ekologicznymi proponowanymi przez firmę!

© 2019 - All rights reserved Sklepy internetowe